Як наші діти імбирне печиво готували (фото)

Активізуючі ігри для дітей. Наука не повинна бути скучною. Вчитися – це цікаво!

Заняття для дітей, які  проводяться сімейним центром «Традиція – Львів» від парафії св. Йоана Павла ІІ, прагнуть заохотити дітей до радісного навчання.

На минулому занятті діти пізнавали таємниці приготування популярного імбирного печива. Одна мама запитала : «Чи не замаленька моя дитина для приготування печива? Їй всього чотири роки». На що ведуча відповіла з посмішкою: «Чотири роки і досі не вміє готувати імбирного печива? Боюсь, що може бути запізно».

Юля Зелинська професійно займається організацією подій і навчанням малюків таємницям кулінарного мистецтва. Для більшості це була вперше в житті приготовлена справжня їжа.

Кожна дитина, коли бачить свої досягнення – швидше розвивається.

Наступним кроком буде декорація солодкого печива. Продукти можна перетворити на справжні витвори мистецтва: формувати скульптури, розмальовувати, складати і багато іншого.

Спеціаліст-кондитер Юля Ковальчук навчить дітей мистецтва кухні.

Запрошуємо на майстер клас «Краса їжі. Як зробити гарні кольорові пряники» – при каплиці св. Йоана Павла ІІ, м.Львів – Сокільники, вул. Стрийська, 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану»), у неділю, 17 лютого, о 16:30. Вхід вільний.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Радісні «валентинки» по-християнськи

Ср Лют 13 , 2019
Молодь львівської парафії св. Йоана Павла ІІ запрошує пережити час, коли по-особливому – радісно й водночас з глибокими роздумами – звертаємо увагу на почуття. Популярність «валентинок» є нагодою до пізнання нових друзів, інтеграційних ігор. Валентинковий вечір назвали «American Day», тому що саме в США популярним є глибоко християнський підхід до […]

Вам може сподобатися

Breaking News