Отець Лукаш походить з міста Ряшів (Польща). Від початку існування нашої парафії він завжди піклувався про неї. Багато літургійного приладдя в старій каплиці з’явилося завдяки його зусиллям. Отець Лукаш також організував гуманітарну допомогу для лікарень і в’язниць. Він є автором і виконавцем пісень, які були записані польським телебаченням.
Перший раз о. Лукаш відвідав Україну у 2001 році, ще як семінарист, відтоді він часто допомагав організовувати діяльність християнських таборів. Вивчив українську мову і попросив свого єпископа про дозвіл на служіння в Україні.
Під час першої Служби Божої діти подарували о. Лукашу гірку шоколаду з кубиками в знак того, що душпастирське служіння приносить радість від витрачених зусиль.
Після Служби дві групи Театру “Еммануїл” показали театральну виставу “Притча про десять дів”. По її закінченні о. Лукаш співав з дітьми, з якими попереднього дня вже проводив катехезу.
Так відбувалася наша спільна парафіяльна агапа.
Отець Лукаш бачить свою місію у допомозі в розвитку парафії св.Йоана Павла ІІ.