Інавгурація служіння о.Лукаша Лесняка в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові

Отець Лукаш походить з міста Ряшів (Польща). Від початку існування нашої парафії він завжди піклувався про неї. Багато літургійного приладдя в старій каплиці з’явилося завдяки його зусиллям. Отець Лукаш також організував гуманітарну допомогу для лікарень і в’язниць. Він є автором і виконавцем пісень, які були записані польським телебаченням.

Перший раз о. Лукаш відвідав Україну у 2001 році, ще як семінарист, відтоді він часто допомагав організовувати діяльність християнських таборів. Вивчив українську мову і попросив свого єпископа про дозвіл на служіння в Україні.

Під час першої Служби Божої діти подарували о. Лукашу гірку шоколаду з кубиками в знак того, що душпастирське служіння приносить радість від витрачених зусиль.

Після Служби дві групи Театру “Еммануїл” показали театральну виставу “Притча про десять дів”. По її закінченні о. Лукаш співав з дітьми, з якими попереднього дня вже проводив катехезу.

Так відбувалася наша спільна парафіяльна агапа.

Отець Лукаш бачить свою місію у допомозі в розвитку парафії св.Йоана Павла ІІ.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

о. Олександр Кусий - Шлях від букви до Життя

Сб Вер 5 , 2020
о. Олександр Кусий – катехіст у парафії св. Йоана Павла ІІ, брат у І-й спільноті Неокатехуменальної Дороги, щороку проводить у нас на парафії катехези для дорослих.  

Вам може сподобатися

Breaking News