Італійські волонтери займаються благодійною допомогою Україні

Італійська організація «Mediterranea Saving Humans» в основному займається медичною та гуманітарною допомогою для біженців, які прибувають до Європи з Африки.

Її діяльність сконцентрована на острові Лампедуза, бо рятують емігрантів від смерті під час плавання на човнах у Середземному морі. Mediterranea Saving Humans волонтерить з початку російської агресії проти України. Члени організації приїжджають піклуватися про біженців війни. Вони регулярно разом з медиками відвідують центри для біженців. У парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові регулярно, раз або два на тиждень, разом із групою лікарів надають медичну допомогу хворим особам, які проживають у Центрі св. Йоана Павла ІІ, передають ліки та проводять профілактичні огляди. Також привозять допомогу – їжу, одяг, медикаменти, речі для найменших дітей.

Волонтери приїжджають на час від двох тижнів до двох місяців. Загалом до Львова, де проживає найбільше біженців, прибуло понад триста італійських волонтерів. Вони представляють прошарок вищого суспільства, є як віряни, так і нерелігійні люди. Кожен сповнений співчуття до тих, хто страждає, навіть коли, як це часто буває в Італії, їхня допомога емігрантам зустрічається з нерозумінням, вони підтримують стражденних, і намагаються допомогти їм, не засуджуючи їх.

Італійські волонтери отримали від отця Гжегожа Драуса з парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, фігуру, що зображує Пресвяту Родину, яка емігрує до Єгипту. «Святе Сімейство також, ймовірно, зустрілося з нерозумінням і неприйняттям під час його вимушеної еміграції в Єгипті, але вони також, ймовірно, зустріли й доброзичливість і допомогу багатьох». Фігура стоятиме в головному офісі організації Mediterranea Saving Humans як символ людей, якими вона опікується.

о. Гжегож Драус

 

Волянський Віталій

Next Post

Свято св. Франциска Ассизького в монастирі капуцинів у Львові

Чт Жов 5 , 2023
Вже рік капуцини живуть у маленькому будиночку в районі вул. Замарстинівської, де перед війною був монастир, серед старих бідних хат. У маленькій каплиці зібралося кілька десятків людей. Священник, який проводив відпуст і проповідник отець Ґжегож Драус із парафії св. Йоана Павла ІІ говорив про францисканську харизму – просте життя за […]

Вам може сподобатися

Breaking News