Ювілей Богопосвяченого життя (зустріч сестер-монахинь та дівчат у парафії св. Йоана Павла ІІ)

«Господи, що хочеш, щоб я чинив?»

Подяка Богові за покликання, свідоцтво радості Богоспосвяченого життя, театральна вистава про покликання від театру «Еммануїл», презентація відео-програми катехизації дорослих особисто авторкою перекладу книжки «Католицизм», Служба і проповідь Єпископа Едварда Кави – чекають на учасників Ювілею Богоспосвяченого життя у Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові. Святкування буде присвячено 100-річчю з народження Святого Папи, «Отця Богопосвячених осіб» (з літанії до св. Йоана Павла ІІ).

Впродовж цього ювілейного року в Центрі відбуваються святкові зустрічі багатьох груп. Недавно споруджений храм згромадить у суботу, 29 серпня, також і сестер-монахинь та дівчат для молитви про нові покликання.

Для багатьох сестер, які провадять приготування дорослих до Таїнств, може бути цікавим познайомитися з програмою, котра може бути застосована в такому навчанні на підставі книжки «Католицизм». Кожен бажаючий може взяти участь у святкуванні.

Субота, 29 серпня, початок об 11.00, закінчення Євхаристією о 15.00, Центр св. Йоана Павла ІІ у Львові, Сокільники, Стрийська 6 (одна зупинка після Автовокзалу у напрямку Ашану).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Ювілейний рік 100-річчя Йоана Павла ІІ – Ювілей Богопосвяченого життя

Пт Сер 28 , 2020
Презентація книжки і фільму “Католицизм”, вистава театру “Еммануїл”, Євхаристія з єпископом Едуардом Кавою. Приїдуть монахи (феліціянки, альбертинки, юзефітки, св. Родини, серцанки, служби, шаритки, тересіянки, редемптористки). ПОДІЯ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ МОНАХИНЬ! ЗАПРОШУЄМО! Субота, 29 серпня, від 11 до 16 год.

Вам може сподобатися

Breaking News