Кардинал П’єтро Паролін освятить місце під будову благодійного дому «Карітас» і каплиці Римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ

Pietro_parolinПарафія св. Йоана Павла ІІ знаходиться неподалік від львівського іподрому, де 15 років тому Папа відправляв дві служби. Це було найбільше в історії України згромадження. В якості приготування до річниці цього історичного візиту нещодавно у Львові були продемонстровані реліквії і пам’ятки св. Йоана Павла (у каплиці міської ради, в церквах Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, св. Андрія, в каплиці УКУ), а також розповідалось про його навчання.

18 червня о 10.00 кардинал П’єтро Паролін з Папським нунцієм та іншими єпископами відправить Служби у латинській катедрі. Заходи ж, пов’язані з освяченням місця побудови нашого парафіяльного храму, розпочнуться на іподромі. Для бажаючих побачити все на власні очі при курії (вул. Винниченка, 32) о 13.30 стоятимуть автобуси, які доправлять вас до місця подій.

Перша частина урочистості освячення ділянки під будівництво розпочнеться о 14.30 на іподромі – біля хреста з папського вівтаря (вул. Стрийська, 119). В молитві, проведеній спільно у римо і греко-католицькому обрядах, виступить хор «Егетрія» з УКУ, а парафія св. Йоана Павла ІІ отримає з рук декана Філософсько-богословського факультету УКУ о. диякона Романа Завійського камінь з будинку факультету на Хуторівці. Саме в будинку факультету на Хуторівці ця парафія зродилась (у грудні 2011 року) і буде функціонувати до часу зведення свого приміщення. Камінь з УКУ разом з привезеним Держсекретарем Апостольської Столиці каменем з базиліки святого Петра стануть наріжними каменями для будинків парафії.

Далі в ході урочистостей буде відтворений запис фрагменту промови св. Йоана Павла ІІ у Львові. Опісля від іподрому учасники пройдуть вул. Стрийською до парафіяльної ділянки (за адресою: Сокільники, вул. Стрийська 6, за заправкою WOG). Кардинала привітає дитина, котра народилась разом з парафією, і двоє її братів. Вітатимуть також вірні з інших міст і спільнота африканських католицьких студентів. Крім каменів, принесених з греко- і римо-католицьких храмів, кожен зможе покласти в приготовлений мур свій власний камінь, як біблійний символ своєї віри і доручення свого життя Богові.

Згодом виступлять молодіжний ансамбль, а також театральна і співоча група з євангельської церкви, котра спеціально приїде з Києва. Опісля відбудеться сімейний фестиваль – ігри, батути, орігамі. Деякі забави провадитимуть католицькі скаути.

Кардинал П’єтро Паролін вірно вказує на стиль керівництва Папи Франциска – любов і пошана до малого. Тож він освятить також територію під будівництво благодійного дому наймолодшої парафії Львова.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Освячення території храму св. Йоана Павла ІІ у Львові (фото, відео)

Нд Чер 19 , 2016
Державний секретар Апостольської столиці Кардинал П’єтро Паролін посвятив наріжний камінь під будову храму Святого Йоана Павла ІІ у Львові. Як це відбувалося – у сюжеті Телебачення Віковічного Слова.

Вам може сподобатися

Breaking News