Катехизи. Нова Євангелізація.

Xto con pecorellaВже 26 січня в Римо-католицькій Парафії св. Йоана Павла (в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету), вул. Хуторівка 35 а, щопонеділка і щочетверга о год. 19:15. 

Майже у ста країнах світу, вже більше як сорок років проводяться особливі реколекції, які називаються катехизи  Неокатехуменальної Дороги.

Катехизи (з грецького «проголошувати») проводяться групою мирян (подружжя і неодружені) разом зі священиком. Катехісти (так називаються ті, котрі ведуть катехизи) не мають богословської освіти (за винятком сященика) але передають отримане ними навчання, опираючись на досвіді правдивості проголошених наук. Спільноти створені в наслідок катехиз, проходять формування віри, яке називають «Дорогою неокатехуменальною».

Катехуменат (від грецького «слухати») означає час дозрівання неохрещенного до хрещення. В випадку, коли час зростання у віри переживає охрещений, тоді його формація називається повторним катехуменатом, тобто неокатехуменатом.

Катехизи отримали дуже добру оцінку зі сторони церковної влади. Св. Йоан Павло назвав їх «католицькою дорогою формування віри відповідною для сучасної людини» а Папа БенедиктXVI “даром Духа Святого для сучасної Церкви”.QRCode

Катехизи не вимагають віри, і тому відповідають одночасно для осіб сильно віруюючих, котрі прагнуть поглибити свою віру, а також для тих, котрі щиро шукають Бога. Для усіх. В Україні вже 25 років щороку в кількох містах відбуваються ці катехизу.

У Львові катехизи відбувались і на далі проголошуються  в греко- і римо-католицьких парафіях:

таких як: св. Йоана Павла ІІ (РКЦ), св. Климентія Папи і Вознесіння Господнього на Левандівці (УГКЦ).

Вже 26 січня в Римо-католицькій Парафії св. Йоана Павла (в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету), вул. Хуторівка 35 а, щопонеділка і щочетверга о  19:15. Паралельно будуть проводитися заняття для дітей різного віку. Від 1 лютого (неділя о 19:15) катехизи проводитимуться в Греко-католицькій Парафії Вознесіння Господнього (вул. Володимира Великого 10а).

Про Неокатехуменальну Дорогу, численні промови, Церковні листи і документи  (Пап римських і найвищих єрархів) про цю форму євангелізації дивись: www.camminoneocatecumenale.it

Катехизи в храмі Вознесіння                                                                  Катехизи в парафії 

Господнього (УГКЦ)                                                                             св. Йоана Павла ІІ (РКЦ)

 

 

ZAKLADKA_2015 (1)Нове зображенняЗворот УГКЦZAKLADKA_2015_back_map (1)

 

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Сімейний карнавал відбувся у Львові

Вт Лют 17 , 2015
У львівській Парафії св. Йоана Павла, яка діє в приміщенні Філософско-богословського факультету Українського католицького університету,  завжди після недільної Служби

Вам може сподобатися

Breaking News