Кільканадцять тисяч осіб вшанували реліквії та познайомилися з особистими речами св. Івана Павла

20160515_141725Римо-католицька парафія св. Івана Павла 13-15 травня запросила Кшиштофа Вітковського, власника Музею монет та медалей св. Івана Павла (м.Ченстохова), який привіз із собою експозицію, що змогла нагадати львів’янам особу та навчання святого Папи.

Кшиштоф Вітковський разом із о. Прелатом Анджеєм Соботою привезли 13-15 травня до Львова папські реліквії, рясу, плащ, піюску (папське накриття голови), орнат (фелон), стулу (єпитрахиль), мітру, посуд. Була представлена копія фігури Матері Божої Фатімської, в короні якої знаходиться куля, що нею було вистрілено в Святішого Отця. Представлено дві медалі (з понад десятитисячної колекції музею в Ченстохові). Подія відбулася під патронатом Міської Ради міста Львова (відділ внутрішньої політики). Експозиція відбулася в каплиці Міської Ради, тривала два дні, о. Анджей Собота і Кшиштоф Вітковський (при допомозі парафіальний перекладачів) розповідали про значення знаків. Люди, незважаючи на те, що це приміщення Міської Ради, ставали на коліна й молилися перед реліквіями і знаками Папи. Прийшло теж подружжя з п’ятьмя дітьми, щоб дати свідоцтво про чудесне врятування вагітності, що була в небезпеці. Сцілення відбулося після молитви на іподромі. Дівчинка, яка щасливо народилася, була теж присутньою. Вона теж рийшла з цілим своїм класом до реліквій. У пам’ятній книзі можна було записати свідоцтво про отримані благодаті за заступництвом св. Івана Павла і описати, який вплив мала його особистість на життя прихожан.

Реліквії була виставлені підчас фатімського молебну, який був проведений отцями домініканцями в храмі Стрітення.

1

Поруч із місцем, де відбувалася папська літургія, постане храм

На Львівському іподромі, там де в 2001 році відбулася папська літургія , біля хреста з папського вівтаря, відбулася молитва й вшанування реліквій. Прихожани поцесійно перейшли від хреста до місця поруч, на якому повстане храм св. Івана Павла. Відбувся парафіальний пікнік.

З великою набожністю прийняли папські знаки в церкві св. Андрія. На літургії в греко-католицькому обряді проповідь виголосив о. Анджей Собота. Після маївки Кшиштоф Вітковський виголосив катехузу і розповів про свій досвід зустрічі зі святим Папою і залишив на згадку для парафії особисту тарілку Івана Павла. Частина реліквій та знаків була виставлена усю неділю й прихожани вишиковувалися в черги, щоб мати можливість їх побачити.

3

”Папська парафія’’

У найбільшій греко-католицькій парафії Львова, Різдва Богородиці, що на Сихові, яка приймала св. Івана Павла в 2001 році, тепер зібралося понад десять тисяч вірних, щоб вшанувати реліквії й помолитися біля папського орнату(фелону). Отець Орест Федина, настоятель, разом з о. Пралатом провели урочисту ходу навколо церкви, вводячи папські знаки. На літургію приїхав мер міста Андрій Садовий. Увесь день була можливість підходити до папських реліквій і знаків, щоб особисто їх вшанувати. Вшанування тривало невпинно до післяобідньої пори а потім вирушили назад до Ченстохови.

4

Несподіваний дар для парафії св. Йоана Павла

Папські пам’ятки були висталені на Службі Божій в римо-католицькій парафії св. Йоана Павла, яка збирається в греко-католицькій каплиці Українського Католицького Університету. О. пралат Анджей Собота несподівано для всіх, оголосив після Служби, що „Папа висилає для посвячення хреста на місці будови парафіального храму кардинала П’єтро Пароліна, секретаря стану Апостольської Столиці, тобто першу після Папи особу в Католицькій Церкві”.

о. Григорій Драус

фото: Кшиштоф Вітковський, о. Анджей Собота

Про відвідання пам’яток св. Йоана Павла ІІ, ініційованого нашою Парафією, пишуть:

http://dailylviv.com/news/kultura/relikviyi-svyatoho-ivana-pavla-ii-vshanuvaly-u-lvovi-kilkanadtsyat-tysyach-viryan-31784

http://city-adm.lviv.ua/news/society/religion/232248-kilkanadtsiat-tysiach-osib-vshanuvalo-relikvii-ta-osobysti-rechi-sv-ivana-pavla-ii-u-lvovi

http://velychlviv.com/ponad-10-tysyach-osib-vshanuvalo-relikviyi-sv-ivana-pavla-u-lvovi/

http://uazmi.org/news/gTRYrxsZAhFnzyzXOPPXTG

http://www.lviv.tv/news/lvivshhina/lvivyani-vshanuvali-relikvi%D1%97-ta-osobisti-rechi-sv-ivana-pavla-ii/

http://www.032.ua/news/1229115

http://zik.ua/news/2016/05/18/u_lvovi_tysyachi_viryan_vshanuvaly_relikvii_sv_ivana_pavla_ii_700238

http://city-service.lviv.ua/relikviyi-ta-osobysti-rechi-sv-ivana-pavla-ii-v-subotu-budut-u-tserkvi-sv-andriya/

http://city-service.lviv.ua/do-lvova-pryvezut-relikviyi-svyatogo-ivana-pavla-ii-programa/

http://lviv.centra.net.ua/u-lvovi-tysyachi-viryan-vshanuvaly-relikviyi-sv-ivana-pavla-ii

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Молодіжне паломництво до спільноти Тезе у серпні

Вт Тра 24 , 2016
Мандрівничий осередок «Вогні святого Ельма» від Парафії Івана Павла ІІ у Львові Запрошує на молодіжне паломництво  до спільноти Тезе у Франції з 10 по 25 серпня (16 днів)   Пожертва: 270 євро та 150 грн Маршрут: Львів-Дрезден-Париж (2 дні)-Діжон-Тезе (7 днів)-Ліон-Канни-Ніцца-Монако-Мюнхен         1 день (середа) Збір групи […]

Вам може сподобатися

Breaking News