Колишні в’язні свідчитимуть про Божу любов

В рамках Зустрічі Тезе відбудеться семінар на тему “Преображені Божою любов’ю”. Колишні в’язні, котрі пережили преображення свого життя завдяки зустрічі з Ісусом Христом. Після довгого перебування у місцях позбавлення волі, звільнились, побудували родини, і тепер проводять в’язничне служіння.

Відвідуючи в’язнів, свідчать, що в’язниця не є призначенням ув’язнених. Кожен з в’язнів, за допомогою Божої благодаті, може стати святим.

Колишні в’язні разом зі своїми дружинами і дітьми розповідатимуть про свою дорогу життя і як Бог звільнив їх з духовної неволі.

Є можливим преображення життя, також і в’язня.

Семінар відбудеться у понеділок 30 травня о 15.15. в каплиці Розена (Винниченка, 30, праворуч від храму Стрітення). Вхід вільний.

Запрошуємо не тільки учасників Зустрічі Тезе.

Для всіх зацікавлених соціальними та в’язничними справами, особливо моральною тематикою – щоб переконатись у можливості преображення Божою любов’ю.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Семінар про сім'ю, організований парафією у Львові

Пн Тра 7 , 2018
Семінар про мистецтво материнства і батьківства проводили Василь і Анна Котеля зі своїми 8 дітьми. Батьки представляли історії Божих діл. Діти, які робили баранчики під наглядом сестри Вікторії і Юлії, були яскравим свідченням, що велика сім’я по своїй природі має всякі засоби, щоб виховувати дітей, котрі виходять зі свого егоїзму, […]

Вам може сподобатися

Breaking News