Конгрес сімей – також і для дітей

У Всеукраїнському конгресі сімей у Вінниці брали участь також і діти. Аніматори під керівництвом Сімейного центру «Традиція» з Рівного проводили Сімейний фестиваль на площі після недільної служби.

Допомагали також їхні послідовники з центру при парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, котрий (центр) народився на зразок рівненського. Аніматори проводили заняття для дітей в той час, як їхні батьки слухали суботні конференції.

На сімейному фестивалі, що відбувся на завершення конгресу у неділю, аніматори проводили малювання обличчя (аквагрим), виступав дитячий театр, для наймолодших проводили пластичні майстер-класи, діти стрибали на батуті та власноруч виготовляли розарії. Не проминула малеча нагоди, аби вже традиційно розмалювати нашого парафіяльного буса.

Оскільки львівська парафія св. Йоана Павла ІІ тісно співпрацює з кінним клубом, тож ми організували для діток також кінну їзду верхом.

Аніматори та учасники конгресу зі Львова носили футболки з фотографіями багатодітних сімей з нашої парафії та з написом «Сім’я – ікона Бога і спільнота любові, де чоловік – як Бог Отець, голова і опора, жінка – княгиня дому, діти – дар Бога і плід любові». Це базова, традиційна і очевидна для наших предків істина, яку сьогодні вкотре треба пригадувати.

Загалом же все дійство, починаючи з Всеукраїнського конгресу сімей і закінчуючи дитячим фестивалем, мало на меті показати світові, яким чудовим даром Бога є сім’я. Як казав св. Йоан Павло ІІ, саме сім’я є метою усіх діянь і служінь Церкви.

[huge_it_gallery id=”7″]

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У четвер і в суботу - катехези для дітей

Чт Вер 26 , 2019
Сьогодні о 17:00 – катехеза для дітей 1-3 класів. В суботу об 11:00 – катехитична зустріч для дошкільнят.

Вам може сподобатися

Breaking News