Консекрацію храму св.Йоана Павла ІІ у Львові можна буде подивитися онлайн

Кардинал Конрад Краєвський, який від імені Папи Франциска відповідає за благодійне служіння, освятить храм парафії і сімейного центру св. Йоана Павла ІІ, розташованого у південній частині Львова (Сокільники, Стрийська, 6, зупинка після автовокзалу дорогою до Ашану).

Захід відбудеться в суботу, 18 липня, о 15:00. Кардинал Конрад відомий як опікун убогих Рима, відвідує вулиці і осередки біженців. Він особисто подбав  про сім’ю, якій відключили світло через борги. Кардинал був близьким співпрацівником, свідком життя і смерті св. Йоана Павла ІІ, супроводжував його під час Літургій.

Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ перші роки розвивалась у приміщеннях УКУ. Вона відома завдяки організації таких подій як “Римське Різдво”, вуличних концертів і активізаційних заходів для дітей, зокрема, першого літнього християнського табору онлайн. Її настоятель служить людям у в’язниці та інфекційній лікарні.  Центр св. Йоана Павла ІІ, серцем якого є храм, розташований біля історичного місця візиту Папи Римського 2001 року, вважає своєю метою продовжувати стиль і навчання Святого Папи.

В Літургії 18 липня візьме участь римо- та греко- католицьке духовенство, а також представники Православної Церкви.

Служба відбудеться з дотриманням карантинних норм, переважна кількість учасників молитиметься зовні храму. Організатори просять приходити в масках та займати визначені сидячі місця.

Пряма трансляція відбуватиметься на парафіяльному YouTube-каналі JP II TV:

https://www.youtube.com/watch?v=06axvXs8I3M

Додаткова інформація за телефоном +38 097 517 06 42

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У неділю - виступ релігійного гурту Quo Vadis

Сб Лип 18 , 2020
У неділю, 19 липня, з нагоди освячення храму св. Йоана Павла ІІ – виступ релігійного гурту Quo Vadis від Санктуарію Матері Божої Винниківської з сучасними християнськими піснями. Розпочнеться дійство о 19:00. Щиро запрошуємо провести теплий недільний вечір з Богом!

Вам може сподобатися

Breaking News