Коронка на вулицях міст світу

Щороку 28 вересня, на пам’ять дня, коли беатифіковано о. Михаїла Сопоцько, Апостола Божого Милосердя, о 15:00, в годині Божого Милосердя, групи вірних збираються на площах і при перехрестях міст, щоб молитися за своє місто, про прийняття його жителями Євангелія, про припинення епідемії. 

 

Щоб долучитися до цієї молитви, зазначають ініціатори, треба «знайти своє місце» — на вулиці. Перед своїм будинком, офісом, фабрикою, школою, храмом. Молитися можна і в групі, й поодинці. Цьогоріч акція мала такі наміри:

– за священників — щоб виконали Божу волю, переказану св.Фаустині: «Священикам, які проповідуватимуть і прославлятимуть Моє милосердя, дам предивну міць і помазання їхнього слова і зворушу серця тих, до кого вони промовляти будуть» (Щоденник, 1521);

– за припинення пандемії коронавірусу;

– за мир у світі, повернення біженців у їхні батьківщини й допомогу у відбудові їхніх домівок;

– за наші країни, міста, наші сім’ї, за нас самих.

Детальніше читайте тут: http://www.iskra.jezuici.pl/

Одне із місць цієї акції буде в парафії св. Йоана Павла ІІ – перехрестя вул.Стрийської/Мікльоша/Сокільники Січових Стрільців, біля хреста.

Запрошуємо до спільної молитви.

Аудіозапис Щоденника св. Сестри Фаустини Ковальської:

https://youtube.com/playlist?list=PLGy2p-zRKLh-yKFXHhq0Le3AoH3O0XTg9

 

Адміністратор

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ розпочинає проводити безкоштовні заняття з розвитку слуху для дітей

Пт Вер 24 , 2021
В останню неділю вересня відзначають Міжнародний день глухих. З цієї нагоди студія «Метелики» Парафії св. Йоана Павла ІІ розпочинає проводити безкоштовні заняття з розвитку слуху у слабочуючих та глухих слухопротезованих дітей. Заняття відбуваються в ігровому режимі. «Ми навчаємо, як для розвитку навичок спілкування з допомогою мови і слуху використовувати щоденні […]

Вам може сподобатися

Breaking News