Кожен зможе бути художником!

Вироби з соломи — це витвір мистецтва. Виявляється, їх може зробити навіть дитина — якщо є добрі вчителі.

Володимир Гах провів педагогічний майстер-клас, на якому можна було навчитись, як із соломи зробити ангела. Праця вимагає терпеливості, але гарні результати цілком досяжні. Дорослі, що вчилися разом із дітьми, використають це вміння не тільки вдома зі своїми малюками, але і в школі чи гуртках. Спільна праця об’єднала учасників з різних середовищ. Вже в середу, 21 листопада, о 19:15 та в неділю, 25 листопада, о 17:00 при каплиці св.Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6, перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану) відбудеться новий майстер-клас, під час якого кожен, хто захоче, зможе навчитись, як власноруч виготовити дерев’яний підсвічник. Участь і матеріали — безкоштовні.

Педагогічні семінари у львівській парафії св. Йоана Павла ІІ проводяться за методикою педагогічної ігри, застосованої Товариством «КЛАНЗА».  Методика виходить із переконання, що навчання може бути приємне, тільки якщо учень включається в нього і це для нього цікаво. Педагогічний принцип формулюється так: «Скажи мені — я не зрозумію, покажи — і я забуду; дай можливість взяти участь — тоді я зрозумію, запам’ятаю, буду цим жити і навчу інших».

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

85-ті роковини великого голоду

Сб Лис 24 , 2018
«Від мору, голоду, вогню і війни врятуй нас, Господи!». Цими словами звертаємося до Бога як спільнота Церкви, яка носить у своїй пам’яті події Великого Голоду. Кричуща несправедливість, якої зазнали мешканці України наповнює нас страхом та неспокоєм, щоб вже ніколи ані в Україні, ані в світі не повторилися такі прояви ненависті, […]

Вам може сподобатися

Breaking News