Майстер-клас з розарієм (фото)

Щоб заохотити до молитви на вервичці і водночас навчитися  її значенню, у львівській парафії св. Йоана Павла ІІ проводилось власноручне виготовлення вервичок.

Щопонеділка після вечірньої Служби Божої проводиться катехетичний майстер-клас, на якому пізнаємо, в який  спосіб можна своїх дітей навчати правд віри так, аби це було їм цікаво, щоб зрозуміли їх, запам’ятали і ними жили. Для  цього послуговують активізуючі методи навчання. Напевно хочеться молитися вервичкою, зробленою власноруч.

Виготовлення вервиці вимагає зосередження, як і сама молитва.  Ведуча майстер-класу Євгенія Сціра згадувала, як під час її пішого паломництва до Сантіяго де Компостелла (Іспанія), вона молилася щоденно всіма частинами вервиці. Маючи зроблену власноруч вервицю, і надалі щоденно по неї сягає.  Учасники майстер-класу вже в наступний понеділок, 8 жовтня (о 19:15, в каплиці св. Йоана Павла ІІ, вул. Стрийська 6, Львів-Сокільники), покажуть й іншим  бажаючим, як зробити малий “десяток” вервиці, а Євгенія Сціра навчить, як зробити вже повний розарій.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Реальний Мадрид за реальні кошти: зустріч молоді Тaize в Іспанії

Чт Жов 4 , 2018
У Мадриді з 28 грудня 2018 р. по 1 січня 2019 р. декілька десятків тисяч молодих людей з усієї Європи будуть прийняті по парафіях і домівках на молитву, зустрічі і спільні духовні переживання.  Загальний кошт за все (реєстраційний внесок за проживання у Мадриді, дорога та  1 обід і  1 вечеря) – 205 євро. Необхідність мати: біометричний […]

Вам може сподобатися

Breaking News