Майже сотня львів’ян уже зголосились на Екстремальну Хресну Ходу

Нагадаємо, що у ніч з 16 на 17 березня у Львові відбудеться Екстремальна Хресна Хода (ЕДК), котра пройде від вул.Стрийської до Брюхович.

ЕДК – це особливий вид хресної ходи, заснований у Польщі у 2009 році, і зараз поширений у 16 країнах світу, та охоплює близько 100000 учасників. Особливістю цієї ходи є: тиша, боротьба зі своїми слабкостями та можливість частково відчути на собі ті страждання, які переніс Ісус Христос.

Хто може і повинен піти на ЕХД?:

– ЕХД – це подія не лише релігійна, а й духовна. Торкається душі, тому доторкається кожної людини.

– На ЕХД ми не питаємо про християнську приналежність. Не питаємо, ким ти є, але говоримо, ким можеш стати. Це виклик для людей, котрі шукають чогось більшого – сенсу і нової мети для себе.

– Знеохочуємо людей, які думають, що «якось то буде», що, як не матимуть сил, то хтось їм допоможе. Знеохочуємо закритих людей, та тих, хто не шукає нових доріг у своєму житті. Знеохочуємо людей, котрі осуджують інших, та вважають себе кращими від них.

– В ЕХД не йдеться про спорт. Це не пригода. Це дорога, котра веде до зустрічі зі своєю душею і з Богом.

– ЕХД є чудовим рішенням для тих, хто багато працює та не може знайти часу для себе і своєї душі. Ця дорога дає можливість грунтовного переосмислення самого себе.

Хресна хода у Львові розпочнеться о 21:00 в римсько-католицькій парафії св.Йоана Павла ІІ (Сокільники, вул. Стрийська, 6), та прямуватиме через усе місто до Брюхович, де закінчиться у парафії св.Терези від Дитятка Ісус (Брюховичі, вул. Потічок, 2).

Ти можеш долучитись до ЕХД, заповнивши коротеньку реєстраційну форму:

https://goo.gl/forms/lgkk2Lvu45QY77yu2 , а також прийшовши 16 березня о 21:00 за адресою: с.Сокільники, вул.Стрийська, 6 (римсько-католицька парафія св.Йоана Павла ІІ).

-Мапа:

https://goo.gl/maps/TTSeywyNzAz

-Як доїхати?

Наступна зупинка за автовокзалом у напрямку ТРЦ Кінг-Крос Леополіс.

Детальна інформація на наших сторінках:

https://www.facebook.com/www.rym.lviv.ua/

http://www.rym.lviv.ua/

або за номером +380979284400 Павло (організатор у Львові)

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Зустріч Тезе у Львові

Чт Бер 15 , 2018
Дорогі друзі! Вітання зі Львова! Ми хочемо повідомити Вас про те, що цієї весни для участі в Тезе не обов’язково їхати закордон, достатньо завітати до Львова, адже тут із 27 квітня по 1 травня відбуватиметься регіональна зустріч Тезе. Дати зустрічі співпадають із офіційними травневими вихідними, тож, якщо у Вас ще […]

Вам може сподобатися

Breaking News