Мандрівний святий Миколай

20161213_165013Цього року св. Миколай з Парафії св. Йоана Павла ІІ радісно приходив до дітей і дорослих. Вперше він «утілився» в особі органістки римо-католицької спільноти у в᾽язниці на Хуторівці, де відвідав працівників слідчого ізолятора, бо знав, що в᾽язниця є місцем праці‚ яке потребує особливої кваліфікації.

Міжнародна Організація Праці створила класифікацію професій за критеріями рівня вимог професійності, небезпеки і стресу. Так от, в цій класифікації перше місце займає професія космонавта‚ після неї працівника кримінально- виконавчої служби. Таких-то «земних космонавтів» відвідав св. Миколай, і висловив пошану їхній потрібній праці.

 

20161213_142000

Опісля‚ вже переодягнений‚ продовжував служіння співом у молитовній кімнаті на Службі з в’язнями. Цього разу св. Миколаєм була наша парафіянка, студентка богослов’я УКУ Мар᾽яна Варфоломеєва, котра, подібно до того, як у свої рідній парафії в Мушкутинцях Дунаєвецького району, що на Хмельниччині‚ тепер служить співом і грою в римо-католицькій спільноті у в᾽язниці на Хуторівці.

20161213_170054

Опісля Миколай прибув до дітей в Художній клуб, котрий парафіяльні служителі відвідують з катехизацією. І тут реалізувалась ідея з пісні «І ти можеш стати святим Миколаєм». Самі діти переодягнулися і роздавали подарунки, перепитуючи знання віршиків і пісень.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафія в очікуванні паломництва

Чт Гру 15 , 2016
Парафія св. Йоана Павла готується до молодіжної зустрічі в Ризі. Парафіяльні паломницькі служіння (мандрівний осередок «Вогні св. Ельма» і паломницьке служіння) організували п’ять автобусів. Не лише для своїх парафіян. Серед учасників, крім львівської молоді, є африканські студенти та молодь з Івано-Франківська, Тернополя, Херсона, Одеси. Відбувались регулярні молитви, а прямим приготуванням […]

Вам може сподобатися

Breaking News