Молодь з Євангельської Церкви готується до Європейської зустрічі в Турині

Під час зустрічі в’язничних капеланів з різних Євангельських конфесій, котра відбулась в офісі Церкви “Alfa” у Києві 11 листопада, о.Григорій Драус представив історію екуменічної спільноти Taize і Європейських зустрічей молоді.

Також пастор В’ячеслав Когут поділився досвідом зі своїх багатьох поїздок на зустрічі Taize, які мають завжди вимір екуменічний, направлений на взаємне пізнання різних християнських традицій.

Згадано, що Брат Алоїз з Taize часто писав, що християни мають іти в пошуку, як збільшити єдність, і як виразити свою спільність у вірі.

Представлено фільм про Тезе з запрошенням до Турину. Серед молоді, яка буде брати участь у виїзді в Турин, будуть також і ті, які є задіяні в служінні у в’язницях, що стане важливим свідоцтвом у Турині.

Молодіжний виїзд на зустріч Тезе у Турині (дійсно найдешевший) організовує Львівська парафія св. Йоана Павла ІІ, деталі 0959140294.

Адміністратор

Next Post

625-річчя Римсько-католицької Парафії у Сокільниках

Пн Лис 15 , 2021
8 листопада 1396 року стараннями Яна з Тарнова, єпископ Якуб Стрепа заснував Римсько-католицьку Парафію св. Миколая  для теренів сьогоднішніх Сокільник, Кульпаркова, Боднарівки, Сихова, Зубри. Заслуги бл.Якуба Стрепи  для створення парафії на Львівській землі є зазначене на відомій іконі, де є записані парафії, повсталі його стараннями. Громада у Сокільниках мусила бути […]

Вам може сподобатися

Breaking News