Молитва біля фігури Матері Божої Фатімської

Римсько-католицька парафія св.Йоана Павла ІІ запрошує всіх львів’ян та гостей 16 та 17 жовтня на урочистості з нагоди перегринації по парафіях м.Львова фігурки Матері Божої Фатімської, а також реліквії Франциска та Гіацинти -дітей, яким об’явилась Богородиця у Фатімі! Особливо будемо молитися за мир в Україні та у цілому світі.

Розпорядок урочистостей:

16 жовтня

18.15 – Привітання фігурки та Урочиста Свята Меса. Після Святої Меси є можливість особистої молитви

17 жовтня

7.30 – Свята Меса

11.00 – Молитва для дітей

12.00 – Свята Меса

18.30 – Свята Меса та прощання з фігуркою

Чекаємо на вас за новою адресою: с.Сокільники, вул.Стрийська, 6 (наступна зупинки після Автовокзалу). Деталі на наших сторінках:

https://www.facebook.com/

http://www.rym.lviv.ua/

або за номером 0979284400 о.Григорій ДРАУС (настоятель)

Довідка:
13 травня 1917 року троє убогих дітей пасли невелике стадо овець поблизу селища Фатіма. Це були десятилітня Лусія дос-Сантос та її кузини дев’ятилітній Франціско та семирічна Жасінта Марту. Десь пополудні, проказавши, згідно з добрим звичаєм, молитву на вервиці, вони почали гратись, будуючи хатинку з каменів, якраз на тому самому місці, де тепер стоїть базиліка Фатімского санктуарію. Раптом діти побачили сильне світло. Думаючи, що це блискавка, вони зібралися втікати, як раптом ще один спалах освітив місце, і над дубком діти побачили, за їхніми словами, «Пані, яснішу від сонця». Вона пояснила пастушкам, що потрібно багато молитися і сказала приходити на це місце протягом п’яти місяців, о тій самій годині 13 числа.

Текст і фото: Павло Ковальчук

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами, зробленими власноруч

Чт Жов 19 , 2017
У парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках триває перегринація фігурки Матері Божої Фатімської. З цієї нагоди був влаштований майстер-клас із виготовлення троянд для Богородиці поєднаний з молитвою. Як виготовляти троянди і зростати у послуху Богові та батькам, через катехизу поєднану із майстер-класом діток навчав настоятель парафії о. Ґжеґож Драус. – В […]

Вам може сподобатися

Breaking News