Молитва на іподромі. Об’єднав нас Папа.

26 червня, у 14-ту річницю прибуття св. Івана Павла до Львова, відбулася молитва на іподромі. Раніше зусилями парафії св. Івана Павла відновлено хрест, який був над папським вівтарем. Хрест залишається як відомий знак пам’ятці про найчисленіші в історії України релігійні зібрання людей (двох служб): 26 червня 2001 року в латинському обряді (з беатифікацією архієпископа Юзефа Більчевського і о. Зигмунта Гораздовського), а наступного в греко-католицькому обряді, під час якого Папа оголосив блаженними мучеників УГКЦ.

Молитву проведено спільно у двох традиціях. Зібралися вірні з настоятелями римсько-католицької парафії св. Івана Павла та греко-католицької – Різдва Богородици з Сокільників, а також отці з УКУ. Відбулася літургія Слова, під час якої було зачитано Слово Боже, що звучало на службах з Папою. Промовив в проповіді сам св. Іван Павло – відтворено запис його проповіді, яку виголосив на іподромі. Спільно освячено пофарбований по-новому хрест. Вірні з Сокільників провели червневий молебень.  На згадку кожен отримав  мішечок з каменями зі Святої Землі з картками, на яких написані фрагменти слів, що промовив Папа у Львові.

2

 

 

 

 

 

Изображение 171

Изображение 104

Изображение 093

Изображение 086

Изображение 060

Изображение 057

Изображение 053

Изображение 020

Изображение 018

Изображение 187

Изображение 197 (1)

Изображение 044

 

Автор фото: Іванна Собко

 

 

 

 

 

 

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Літній табір Йоана Павла з 20 по 24 липня

Пн Лип 13 , 2015
Дорогі Батьки! Парафія св. Йоана Павла проводитиме паралельно у цей час два табори. З причини великого зацікавлення табором, на жаль не можемо більше приймати дітей на Іподромі, але запрошуємо на подібний табір, котрий будемо проводити в приміщеннях Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету, вул. Хуторівка 35а (аудиторі 203) (зупинка Нижній Шувар) Радіємо, […]

Вам може сподобатися

Breaking News