На храмі закладемо “капсулу часу”

У вівторок, 10 вересня, о 15:00 зі спільною молитвою поставимо хрест на нашому храмі. Ранкова служба при хресті о 9 год., а після служби о 18:30 – молитва під хрестом.

 

Під хрестом, котрий стоятиме на церкві, поставимо скриньку – “капсулу часу”. В ній помістимо лист, у якому кожен парафіянин зможе поставити підпис (та іншу замітку), а також вкласти фото чи іншу річ, яка його символізує (медальйон, значок, хрестик). “Капсула часу” буде віками під хрестом на даху храму. Через століття люди її відкриють, прочитають і побачать ваші пам’ятки.

 

Від п’ятниці з 18:30 до понеділка 9:00 в каплиці можна буде поставити підпис на листі і принести те, що хочете залишити в “капсулі часу”.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Сьогодні буде встановлено хрест над храмом

Вт Вер 10 , 2019
У вівторок, 10 вересня, буде встановлення хреста на даху ще будованого римо-католицького храму св. Йоана Павла ІІ у Львові. Хрест установлять краном на фасаді церкви, на висоті 12 метрів. Під хрестом буде закладена «капсула часу». Це скринька, в яку складають предмети-символи сучасності (монети, медалі, фото) та лист із посланням до […]

Вам може сподобатися

Breaking News