На парафії відбувся черговий катехетичний майстер-клас

У львівській парафії св. Йоана Павла ІІ відбувся черговий катехетичний майстер-клас. На заняттях батьки та вчителі дізналися, як можна активно навчати дітей (вдома і в школі) правд віри, використовуючи прості предмети.

Ведуча майстер-класу показувала, як вдосконалити своє вміння виробляти власноруч розарії. Присутні на заняттях діти також швидко цього навчились.

Вже в середу, 17 жовтня, о 19:15, запрошуємо на черговий семінар, на якому зможемо навчитися ряду нових ігор і виробів з простих матеріалів, які наочно представляють слова з Біблії.

Майстер-клас «Біблія на папері в твоїх руках. Як зацікавити дітей Біблією», каплиця св. Йоана Павла ІІ, Львів-Сокільники, Стрийська, 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану»).

о.Григорій Драус

0975170642

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Майстер-клас: як власноруч зробити подарунки з соломи?

Сб Лис 3 , 2018
Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує 7 листопада о 19:15 на майстер-клас з виготовлення ангелика та інших виробів з соломи. Вміння виготовляти власноруч ангеликів із соломи можна застосовувати в навчанні, класі, катехезі, а також як оригінальні подарунки, прикраси. Матеріалами забезпечуємо. Участь безкоштовна.

Вам може сподобатися

Breaking News