На Сихові 25 грудня відсвяткували Різдво – спеціальний фоторепортаж

Католицька релігійна громада Сихова уже дев’ятий рік поспіль зустрічається у приміщенні УКУ (Хуторівка, 35) для спільного святвечора та зустрічі Різдва. Організатором святкування є отець Григорій Драус, настоятель римо-католицької парафії Іоана Павла ІІ

Цього року релігійна громада знову зібралася ввечері 24 грудня. Святкове зібрання перед Службою Божою розпочалося з урочистого занесення Вифлиємського вогню українськими та європейськими католицькими скаутами. 25 грудня також символізує перемогу світла над темрявою, адже ніч стає коротшою.

На святі було багато гостей з різних країн світу – Нігерії, Зімбабве, США, Італії, Польщі, Венесуели, Мексики тощо. За бажанням, можна було одягнути костюм, наприклад, дітки переодягалися на маленьких ангеликів.

За католицькою традицією присутнім роздали оплатки – спеціальний білий хліб, який ламають і передають одне одному з найкращими і найщирішими святковими побажаннями. Кожен з присутніх приніс з собою якусь страву і всі розділили спільну трапезу.

Ще одним символом свята в УКУ була шопка  – релігійна інсталяція, яка відображає народження Ісуса Христа.

В кінці святкування усі запалили свічки і заспівали спільну коляду. А рівно опівночі розпочалася Різдвяна Служба Божа.

Таке спільне святкування є дуже важливим для об’єднання громади, особливо у переддень одного з найбільших християнських свят. Також в УКУ можуть зустріти Різдво усі, хто в цей момент у Львові, але далеко від рідного дому.

Автор: Софія Ходосевич,

Сихів-Медіа

Щоб подивитися більше фото, натисніть на посилання:

https://drive.google.com/ (автор фото: Наталія Шевченко)

https://photos.google.com/ (автор фото: Volodymyr Timofeyev)

https://photos.google.com/

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди завершення Року Святості Подружжя та Сім'ї

Чт Гру 26 , 2019
Урочистість Святого Сімейства 29 грудня 2019 року   Вельмишановні священики і богопосвячені особи! Дорогі подружжя, батьки, бабусі і дідусі! Улюблені діти! Дорогі брати і сестри!   Завжди радійте, невпинно моліться, за все дякуйте, бо це Божа воля в Христі Ісусі щодо вас (1 Сол 5, 16-18). На порозі нового 2020 […]

Вам може сподобатися

Breaking News