Найкраще і найдешевше Тезе у Ризі

taize-candle-8493584444a3affe9c0akЧерговий раз служителі  Парафії св. Йоана Павла ІІ (“Паломницьке служіння” і “Вогні святого Ельма”) запрошують на поїздку на європейську зустріч молоді в Ризі (28.12.2016 – 1.01.2017), організовану спільнотoю Taize.

Маємо чотири варіанти подорожі – від найпростішого (з прямою дорогою тільки в Ригу) до найскладнішого (з можливістю відвідин Вільнюса, Стокгольма та Гельсінок). Як завжди, пропонуємо найдешевші поїздки (наш лозунг – “Якщо знайдеш дешевшу дорогу в Ригу, тоді повернемо різницю”).
В кожному автобусі їде священик, є щоденно Служба Божа, молитва і духовні навчання. Можна вибрати найоптимальніший варіант. Запрошуємо бути разом!

riga-2016

hdansk

korotka

stokholm

teze-ryha-holovna

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Час для прославлення Бога та представлення Господу усіх справ своєї буденності

Нд Жов 2 , 2016
Протягом 24 годин у каплиці Філософсько-Богословського факультету Українського Католицького Університету, відбудеться екуменічне прославлення Господа. Безперервно, протягом доби, музичні гурти різних християнських конфесій Львова, Києва, Стрия та Харкова, будуть провадити релігійні співи прославлення та звеличення Господа.  Початок: п’ятниця 14 жовтня -17.00 год: Безперестанне, почергове прославлення Господа у виконанні релігійних пісень різних […]

Вам може сподобатися

Breaking News