Натхнення і праця людини дива творить

                                                       Спочатку слід поставити на пробу,

                                                                       а потім нехай служать, якщо будуть бездоганні.

                                                                                                                                 І Тим. 3:10

                                                                       А ви, брати, не втомлюйтеся добро чинити.

                                                                                                                                 ІІ Сол. 3:13

         Незабаром ми святкуватимемо найбільше зі свят року – Воскресіння Господа Бога нашого Ісуса Христа (Пасху). Та пригадаймо, яких страждань і мук зазнав Христос, принісши себе в жертву. Так Він показав наскільки сильно любить нас.

Ніби свічка,принісши себе в жертву – Він звільнив нас від гріха, допоміг бути разом із Отцем Небесним – нашим Батьком. Тому щоб зрозуміти важливість цих подій, усвідомити їх, проаналізувати свої вчинки, Церква встановила піст.

1 березня відбувся майстер-клас для аніматорів і дітей “Як показати дітям значення часу посту”. Зранку о. Григорій Драус навчав аніматорів – показував як практично (наочно) пояснити дітям значення посту. Було кілька етапів, до кожного з яких було пояснення зі Святого Письма. Адже найважливіше Слово Боже – коли Бог сам промовляє до нас.

Прийшли багато аніматорів – переважно молодь, а також люди старшого віку. Допомагали в організації свята й сестри із Згромадження Сестер катехиток святої Анни.

Була Літургія. Потім відбувся майстер-клас для дітей. У католицькій церкві є гарний звичай пригадувати усім, що “ти прах і вернешся у прах, але Господь воскресить тебе”. Щоб діти це зрозуміли, ми у африканському стилі робили хрестики із попелу та води.

Важливою у час посту є молитва. Вона лине із наших уст до Господа. Діти виготовляли “драбину молитви” чи “руки молитви”, де писали чи малювали послання до Бога.

Пригадаймо, що у нашому серці палає Вогонь Любові. Наше земне життя ‑ це ніби свічка, яку запалили, щоб освітити темряву (діла милосердя), щоб “зігріти” ближнього. А щоб глибше це пізнати ‑ діти робили свічки із паперу, де записуватимуть Слово Боже, почуте під час Євангелія на кожну Неділю посту.

Пам’ятаймо, що Христос приніс себе у жертву і був розіп’ятий на дерев’яному хресті. На шляху нашого життя трапляються різноманітні труднощі. Жертвуймо їх Господеві і вони приноситимуть нам радість.

Тож бажаю всім людям душевного багатства. Адже головне в кожного з нас ‑ це його внутрішній світ, його інтереси. А також ставлення до людей. Тому робімо побільше добрих справ.

Фоторепортаж (автор: Юлія Куцева)

Оксана Лозинська

Наступний майстер-клас відбудеться в неділю 8 березня. Тема: Як робити прості, дешеві та гарні подарунки. Батьки, аніматори, вчителі запрошені о 11.00. Додатковим аспектом цієї неділі буде молитва (Служба) о 12.00 за жінок за участю єврейської громади. Будуть виконувані єврейські співи. Захід буде проведений в дусі св. Іван Павла, котрий назвав євреїв “старшими братами” християн. Запрошуємо!

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо на Службу за жінок та концерт єврейської музики

Ср Бер 4 , 2015
Молитва співом в день вшанування жінок.  Єврейські громади на католицькій Службі. Молитовний концерт єврейської музики. Це правда, що 8 березня – це не суто християнське свято, але оскільки для багатьох людей цей день важливий, чому не звертати уваги цього дня (а можна і щоденно) на найпрекрасніший дар Бога, яким є […]

Вам може сподобатися

Breaking News