Науково-практична конференція “Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України

19 вересня в Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові відбулась науково-практична конференція «Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України».

Сім’я є невід’ємною ланкою суспільства, а тому від стосунків в кожній родині залежить майбутнє дітей і всього суспільства. У щасливих сім’ях виростають впевнені в собі і щасливі діти, які вміють розрізняти добро і зло і мають високі моральні якості, важливі для розвитку суспільства. Рух «Щаслива Християнська Сім’я» та міжнародна організація «Скаутство Європи в Україні» провадить по всій Україні науково-практичні міжнародні конференції «Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України».

Незважаючи на дощ та похмуру погоду у цей день, храм зібрав під своїм дахом багатьох людей різних професій, різного виду діяльності та релігійної приналежності.

Оскільки захід відбувся у форматі конференції, до слова були запрошені науковці, авторитетні експерти, освітяни та громадські діячі:

Андрій Комарницький – громадський діяч, іконописець, релігійний рух «Оранта», кандидат наук розповів слухачам та інтернет-аудиторії про важливість існування та втілення в життя закону «Про українську ідею та ідентичність», фейкові новини, дезінформацію у ЗМІ, та розбудови особистісної культури громадян України на християнських засадах.

Орися Пазиняк – мама, християнський психолог та психотерапевт – про вміння радіти кожному дню Життя та подиху. Особистісну психологію чоловіків та жінок. Подружжя в кризі. Вміння вирішувати конфлікти. Свій особистісний родинний досвід криз. Та як їх пережити з Богом. Як простому українцю бути щасливим та що для цього потрібно?

Юрій Зошій – Президент ГО «Скаутство Європи в Україні» про важливість виховання наших дітей та молоді в християнсько-патріотичному дусі. Бо справжній патріотизм неможливий без духовності. А також про сучасні гріховні виклики: одностатеві шлюби, евтаназія, сурогатне материнство, лгбт-рухи та їх намагання узаконити їх стиль життя на державно-законодавчому рівні. Як нам християнам діяти в подібних ситуаціях?

Марія Черняк – катехит методист вчитель освятнин. Поділлиася думками: чому сьогодні всі предмети морального спрямування викинені поза школу. Та якби християнська етика викладалася в обов’язковому порядку чи було б за 2 місяці згідно офіційної статистики 391 випадок суїцидальних випадків серед підлітків.

о. Ігор Тарас вийшов з Одеси до нас по відео. Голова комісії родини (УГКЦ) Одеський екзархат. Разом з ним учасники говорили про Роль та Місію Церкви в сучасному світі. Виховання в Бозі з дитинства. Фундамент всього нашого життя – віра. Плекаймо це в наших дітях з малечку.

Сергій Степанюк – намісник скаутів – блогер – журналіст розповів про гаджетоманію, ігроманію, в яку втягуються не тільки дорослі, але чоловіки зрілого віку які є батьками. Це виклик який йде шаленими темпами по наростаючій складовій з геометричною прогресією.

Ведучий заходу Назар Єременко зауважив: сьогодні як ніколи громадянське християнське суспільство має бути сміливим та відважним. Називати речі своїми іменами. Гріх – гріхом. Не мовчати на деструктивні процеси та секуляризацію суспільства. Якщо хочемо добра нашим дітям. Родинам. Державі. Маємо просити у Бога ласки про це. Господь благословить Україну якщо чинне законодавство буде відповідати Божим Заповідям. А ВРЦіРО – даватиме кожному законові свій богословський аналіз на відповідність загальним засадам моралі, сумлінню, вченню Церкви.

Під час конференції Християнський Театр “Еммануїл” ім.Кароля Войтили представив фрагменти вистави “На третій день”, котре розповідали про сім’ю.

МОЛИТВА В НАМІРЕННІ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ

ТА ХРИСТИЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ

Святий Триєдиний Боже.

Ти все створив і управляєш всесвітом,

Усе, що є — Твоє і наповнене Твоєю премудрістю.

Ти дав нам заповіді та можливість творити людські закони

Покладаємось на Твою безмежну милість і молимось:

Аби наші сім’ї та родини були міцними та єдиними в Христі.

Ті, що планують вступити в сімейний стан

були свідомими та зрілими у батьківстві та материнстві

Ті, що переживають кризу і конфлікти – були зцілені в Любові

Наповни нас і нашу владу своєю безмірною благодаттю,

Просвіти усіх нас, щоб усе, що ми робимо,

Узгоджувалося з Твоєю святою волею,

Щоб наша держава була визнана Твоєю країною,

А всі люди — Твоїми вірними і добрими дітьми

Допоможи нам у цьому намірі

Для здійснення Твого Небесного Царства. Амінь.

Адміністратор

Next Post

Подяка театру "Еммануїл" за підтримку військових

Вт Жов 5 , 2021
Люди у військовому однострої мають велику потребу в Бозі. Особливо Бог потрібен людям, які знаходяться на бойових рубежах. “На війні не буває атеїстів”, – говорить народна мудрість. Тому ми не можемо шкодувати часу й зусиль для благовiстя серед вiйськовослужбовцiв. Львівський християнський театр “Еммануїл” імені Кароля Войтили називають “армійським театром”. Майже […]

Вам може сподобатися

Breaking News