Новий капелан в переповнених лікарнях з хворими на COVID-19

Обласна інфекційна лікарня, що на вул Пекарській, 54 у Львові, вже не може приймати нових хворих. Ця ситуація закликає до серйозного підходу до карантинних обмежень і принципів. Пам’ятаймо слова  Папи Франциска, що “Вакцинація є виразом любові до ближнього”.

Інфекційна лікарня є дуже відкрита на релігійне служіння і доцінює його значення. Свідчать про це також банери з Хрестом, з Духом Святим, св. Йоаном Павлом та цитатами з Біблії і папських енциклік.

Для потребуючих особливої духовної підтримки хворих розпочав служіння ще один новий капелан. о.Збігнєв Савчак, капуцин, був 9 листопада введеним медичним капеланом о.Григорієм Драусом у специфічне служіння серед хворих на коронавірус. о.Григорій навчив о.Збігнєва надягати і знімати захисний костюм, який складається з тринадцяти частин (костюм, халат, дві пари рукавичок, маска, респіратор, чепок, захисні окуляри, щиток, пара бахіл). Важливими є деталі поведінки під час перебування у відділені і виходу з нього. Літургійні предмети слід очищувати дезінфекційними засобами (ніколи не споживати!).

Ці дії роблять безпечним перебування у відділеннях з хворими на коронавірус.

Капелан супроводив о. Збігнєва у служінні в палатах. о.Збігнєв буде відвідувати хворих в інфекційній лікарні, а також інших лікарнях та хворих в домах.

Римсько-католицькі капелани мають вільний доступ до лікарні з хворими на COVID-19, також відвідують їх в домах, завжди дотримуючись санітарних норм. У справі відвідання з таїнствами і молитвою хворих на COVİD-19 можна звертатись за телефономи: 0975170642 (о.Григорій Драус), 0979565059 (о.Збігнєв Савчак).

о.Григорій Драус, Парафія св.Йоана Павла ІІ
референт до справ медичного душпастирства

Адміністратор

Next Post

66-й номер парафіяльної газети

Пн Лис 15 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News