о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

В режимі онлайн відбулось засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

Душпастирська рада є офіційним представництвом релігійних організацій при Державній кримінально-виконавчій службі, що підпорядковується Міністерству юстиції. До Ради належать християнські церкви: Українська Православна, Православна Церква України, Українська Греко-Католицька, Римо-католицька та кілька об’єднань Євангельських і Адвентистів, також Юдейська громада та мусульманська.

Міністерство Юстиції приймає Душпастирську раду як допоміжний орган для координації і розвитку релігійного служіння і його юридичного закріплення.

Спільно з керівництвом Міністерства Юстиції, Душпастирська рада працює над змінами в законі про Пенітенціарну Службу у сфері релігійного служіння.

Символом Душпастирської ради, прийнятим усіма, є Добрий Пастир.

Новим головою Душпастирської ради вибрано представника Римо-католицької Церкви о. Григорія Драуса.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Пасочки домашнього виробництва від нашої парафіянки

Чт Кві 15 , 2021
Христос воскрес! Зовсім нещодавно ми святкували Воскресіння та могли смакувати особливі пасхальні страви. Однак особливість української культури дозволяє нам це робити двічі в році) Саме тому можемо запропонувати вам неймовірні пасочки домашнього виробництва від нашої парафіянки. Заохочуємо спробувати їх самому, а також поділитись з іншими, особливо з тими, хто святкує […]

Вам може сподобатися

Breaking News