“Одного разу на Різдво”. На Львівщині показали виставу для військових

Римо-католицька парафія святого Йоана Павло ІІ, що у Сокільниках, привітала військових зі Різдвом Христовим. Для них підготували виставу “Одного разу на Різдво”. Її показав львівський християнський театр “Еммануїл”.

Керівниця львівського християнського театру “Еммануїл” Жанна Горай каже, у такий спосіб хотіли потішити військових та нагадати, що їх люблять.

“Це різдвяна історія, де вкінці кінців різдвяна зоря приходить і плачучим голосом народжений Ісус втирає сльози. І все закінчується. Всі, хто страждав і плакав, був пригноблений — отримають свободу, радість”, — каже Жанна Горай.

Військовослужбовець Богдан Колонтаєвський каже, що для військових такі заходи дуже потрібні:

“Це розуміння того, що про нас не забули. Труднощі на службі, які можуть бути, вони дуже засмучують і духовна підтримка потрібна, не можна жити без віри”.

Цей театр вже не вперше презентує вистави військовим. За словами актора Василя Грабинського, вони разом із колегами їздять до військових частин. Там показують виставами.

suspilne.media

Адміністратор

Next Post

У Львові розпочалася новорічна зустріч у стилі Тезе

Ср Гру 29 , 2021
За словами настоятеля римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорія Драуса, таку зустріч проводять за погодженням зі спільнотою Тезе. Програма приблизно така, яку планували під час Європейської зустрічі Тезе у Турині. Додамо, упродовж 25 грудня 2021 року – 4 січня 2022 року відбувається Європейська зустріч молоді Тезе у Турині. […]

Вам може сподобатися

Breaking News