Оголошено місце наступної Європейської зустрічі молоді Taize 2022/23

Зустріч у Львові відбувається в єдності та формі, як і відбувається (щоправда, в обмеженому форматі) в Турині (Італія).

Під час молитви в Львівській церкві Пресвятої Євхаристії (яку знаємо також як “Домініканський собор”) ведучий зустрічі Taize/Турин у Львові о.Григорій Драус з Парафії св. Йоана Павла ІІ оголосив разом з братом Алоїзом (в Турині), що наступна Європейська зустріч молоді 2022/23 (в кінці 2022 року), відбудеться “в холодному місті, але з теплим прийомом” – в північно-східній Німеччині, в Ростоку.

Молитви брата Алоїза в Турині

Середа, 29 грудня, день

Ісусе Христе, коли ми святкуємо Твій прихід у світ, ми прагнемо, щоб Твоя присутність проявилася сьогодні. Ти допомагаєш нам чувати й молитися, щоб наша надія ставала ще сильнішою: надія на мир для всіх людей. Де б ми не жили, нехай цей мир зробить з нас творців єдності.

Christ Jesus, as we celebrate your coming into the world, we long for your presence to be manifested today. You help us to keep watch and to pray so that our hope may become ever more intense: a hope of peace for all human beings. Wherever we live, may this peace make of us creators of unity.

Середа, 29 грудня, вечір

Ісусе Христе, іноді ми бачимо, що не можемо любити свого ближнього так, як хотілося б. Але ти завжди приймаєш нас. Ти передаєш нам свою радість, і наші серця можуть бути розширені.

Christ Jesus, sometimes we see that we cannot love our neighbour as we would like. But you always welcome us. You communicate your joy to us, and our hearts can be enlarged.

Четвер, 30 грудня, вечір

Слава Тобі, Святий Духу, що об’єднав нас в одну спільність. Радіймо різноманіттям наших дарів і будьмо ще більше об’єднані у Христі. Він віддав своє життя, щоб разом ми були знаком Його миру між людьми.

Praise be to you, Holy Spirit, for bringing us together in one communion. May we rejoice in the diversity of our gifts and be ever more united in Christ. He gave his life so that together we might be a sign of his peace among people.

Адміністратор

Next Post

Підсумки зустрічі Taize у Львові

Нд Січ 2 , 2022
З 28 грудня 2021 р. по 1 січня 2022 р. у Львові відбувалася зустріч у стилі Тезе за ініціативою Римсько-католицької Парафії св. Йоана Павла ІІ. Подія проводилася паралельно із Європейською зустріччю молоді Тезе в Турині, яка через погіршення епідеміологічної ситуації відбувалася в обмеженому форматі. Незважаючи на те, що паломники не змогли потрапити до Італії, […]

Вам може сподобатися

Breaking News