Освячення пам’ятника в 20-ту річницю Папських Служб у Львові

На іподромі 26 і 27 червня 2001 р. св. Іван Павло целебрував дні Літургії: першу в латинському обряді, згодом в греко-католицькому. На першій події згромадилось майже 300 тисяч вірян, наступного дня прибуло більше мільйона людей. Це було найчисленніше зібрання в історії України. Папа оголосив блаженними ісповідників та мучеників римо- і греко-католицьких церков.

Пам’яткою цих історичних подій є храм і центр св. Йоана Павла ІІ. На його території буде освячений пам’ятник Папі, який представлений в літургійному одязі, з хрестом у руці, як це було на іподромі. Благословення звернене у напрямку центру Львова. Постать буде розташована при дзвіниці і буде нагадувати Папу в навчаннях під час Служб: “Не бійся, з тобою є Христос!”, “Виплинь на глибінь”, “Нехай промовляє свідоцтво мучеників, може священство має коріння в їх свідоцтві віри”, “Час відірватися від болючого минулого і загоїти лікуючим пробаченням історичні рани”, “Треба бути вірним Христу аж до смерті”.

Освячення пам’ятника відбудеться 26 червня о 10 год. на площі при храмі св. Йоана Павла ІІ, вул. Стрийська, 6 (Сокільники).

о. Григорій Драус
097 517 06 42

Адміністратор

Next Post

Запрошуємо на тренінг для батьків

Ср Чер 23 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News