Паломництво Довіри Зустріч молоді та братів зі спільноти Taize

Паломництво Довіри
Зустріч молоді та братів зі спільноти
Taize
19 квітня 2015 р. Б.
Львів

Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі!

                Ділимося з Вами радістю про те, що громада міста Львова прийматиме братів зі спільноти Taize (Франція) та молодь з різних країн Європи та міст України, які вперше здійснюватимуть Паломництво Довіри в Україну в такому форматі. З 16 по 18 квітня 2015 р. зустріч відбуватиметься у Києві та завершальний день Паломництва відбудеться 19 квітня 2015 р. у місті Львові.

Запрошуємо у неділю, 19 квітня,  Вас гостинно прийняти у своїй домівці учасників цього паломництва.Це добра можливість розділити радість Воскресіння Христового та відкрити для гостей багатство національних та культурних традицій Галичини. Більш детальна інформація за номером 0676791176 (Іра)

Програма:

  • 6:30-8:00 приїзд,зустіч паломників  на Залізничному або  Автовокзал у Львові
  • 8:00 спілкування з сім’ями,участь у Службі

У Парафії св. Йоана Павла: год. 12  Служба (каплиця УКУ, Хуторівка 35 а)  під час якої брат з Тезе і паломники посвятять Ікон Хреста, написану Іконописною  Школою УКУ.  Потім буде спільний обід з паломниками

           15:00-16:30 Молитва у ц. Преображення ГНІХ з сім’ями

           16.30 – 21.00 пропозиції екскурсій, програма дозвілля, участь у «Святкуймо Воскресіння разом»

анкету,  потрібно заповнити і скинути на info.taize.lviv@gmail, або принести в Молодіжну Комісію ЛА (пл. Св. Юра,5)

Приймаюча сім’я зустрічає молодих осіб на вокзалі о 6.20, запрошує до себе в гості, надає можливість відпочити та поснідати. Разом йдуть в храм на Літургію (до свої Парафії) , спілкується та в 15.00 йдуть на спільну молитву в хр. Преображення. Разом можна йти на екскурсії.

Також якщо є можливість прийому на ніч, надати спальне місце та зранку провести на транспорт та пересвідчитись чи іноземці сіли на те, що їм потрбiно.

 

Для тих, хто планує прийти на Службу 19.04 в УКУ просимо переслати копію анкети:  [email protected]   097 517 06 42

Анкету можна завантажити тут

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У Львові відбуваються великодні зустрічі для африканців

Пн Кві 6 , 2015
У Львові провели перші цьогорічні великодні зустрічі для африканців. У чистий четвер та страсну п‘ятницю, за римо-католицьким стилем, студенти-вихідці з Африки святкують переддні Пасхи. Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин  «Огляд дня»(щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Марії Шиманської. У Львівському медичному університеті навчається кілька сотень студентів з […]

Вам може сподобатися

Breaking News