“Пам’ятайте про ув’язнених, немов самі були б в узах”: зустріч тюремних капеланів

В Центрі св.Йоана Павла ІІ у Львові відбулась конференція капеланів різних конфесій, котрі служать в тюремних установах західноукраїнських областей. У заході взяв участь голова Української міжконфесійної християнської місії “Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі” о.Віктор Яценко.

Місія є об’єднанням християнських Церков (православних, протестантських, католицьких) у справах тюремного служіння. Зустріч проводив голова Душпастирської ради в справах релігійної опіки в Пенітенціарній системі о.Григрій Драус. Душпастирська Рада є дорадчим органом Міністерства юстиції, до неї належить християнські конфесії, а також мусульманські та юдейські центри.

Темою конференції були “Виклики тюремного служіння під час пандемії” та усі труднощі у служінні. Більшість учасників становили капелани Української православної церкви, були також капелани з  Римо-католицької церкви, євангельської. Були представники юдейської та мусульманської громади.

о. Григорій Драус ознайомив усіх з рефератом про в’язничне душпастирство у 38 країнах світу, а також представив свій проект до Закону “Про пенітенціарну служби” в частині про релігійне служіння та пропозиції змін до кримінально-процесуального кодексу.

Зустріч була доброю сферою єднання для капеланів різних конфесій і релігій, спрямована на духовне відновлення засуджених.

Адміністратор

Next Post

Новорічна зустріч у стилі Taize у Львові

Пт Гру 10 , 2021
Планована зустріч в Турині не відбудеться, тому, за погодженням зі спільнотою Taize, проведемо аналогічну, але в менших вимірах зустріч у Львові. Програма така, яка була запланована в Турині. Зустріч розрахована на усіх, хто почувається молодим (без вікових обмежень). Дати: з 28 грудня 2021 року по 1 січня 2022 року. Ночівля […]

Вам може сподобатися

Breaking News