Парафія св. Йоана Павла ІІ розпочинає проводити безкоштовні заняття з розвитку слуху для дітей

В останню неділю вересня відзначають Міжнародний день глухих. З цієї нагоди студія «Метелики» Парафії св. Йоана Павла ІІ розпочинає проводити безкоштовні заняття з розвитку слуху у слабочуючих та глухих слухопротезованих дітей.

Заняття відбуваються в ігровому режимі.

«Ми навчаємо, як для розвитку навичок спілкування з допомогою мови і слуху використовувати щоденні побутові ситуації. Формуємо розвиток пізнавальних навичок, словесного (логічного) мислення.

Програма враховує, що батьки є головними вихователями та вчителями дітей. Для дитини в сім’ї має бути створено відповідне звукове і мовне оточення, в якому вона могла би максимально розвивати і використовувати свій слух», – повідомляють у студії «Метелики» Парафії св. Йоана Павла ІІ.

Групові заняття для батьків та дітей проводять щосереди з 17.00 до 18.00 год у Домі Св. Йоана Павла ІІ (Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові, вул. Стрийська, 6).

Безкоштовні заняття проводить Волкова Ольга, за підтримки сурдологопеда Креховецької Р.В. Зголошення за тел. 066 629 44 33.

Львівська міська рада

Адміністратор

Next Post

Вперше у Львові – школа для батьків і вихователів

Пт Вер 24 , 2021
«Як говорити, щоб діти нас слухали. Як слухати, щоб діти з нами говорили» Ця міжнародна навчальна програма, успішно впроваджується в в багатьох країнах світу, віднедавна доступна і в Україні. Батькам, курс дає можливість: • Покращити свої стосунки з дітьми; • Краще зрозуміти себе, свої реакції у відносинах з дітьми; • […]

Вам може сподобатися

Breaking News