Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на Різдвяний концерт

24 січня , у Центрі Довженка, гурт “Lux Mundi” спільно з хором “TAIZE LVIV”, та великим збірним оркестром , запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство. Близько сотні музикантів одночасно виступлять на одній сцені, та виконають всім відомі, та маловідомі колядки та різдвяні пісні з усього світу. Декілька з них прозвучать вперше українською мовою, а декілька звучатимуть мовою оригіналу, ба більше, їх виконають носії цієї мови. Також можна буде поколядувати разом і всім відомі українські колядки.

« Цього року ми особливо підійшли до вибору пісень на цей концерт. Для нас було важливо аби кожен хто його відвідає, зміг ніби повернутись у ці події , у Вифлиєм, до убогих ясел. Ми передамо ці пісні у зовсім новій обробці , це буде зміна стилів, від спокійних ліричних творів, до року, джазу, та рок-н-ролу. Аби це прозвучало дійсно круто, ми зібрали великий оркестр музикантів з різних куточків України, які спеціально приїдуть до Львова аби виконати ці пісні разом з нами.» , – зазначає організатор концерту, лідер гурту LuxMundi,Павло Ковальчук.

Запрошуємо кожного долучитись до цього дійства, і відчути радість народження Ісуса у такий незвичний спосіб.

Вхід вільний.

Початок о 19.30

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо на... кінний вертеп!

Пт Січ 17 , 2020
Вертеп відбудеться в суботу, 18 січня, о 15.00 після змагань, вертеп буде тривати до 1 години часу. Локація – Іподром, в манежі “Вікторія”.

Вам може сподобатися

Breaking News