Парафіяльний бал Всіх Святих

Урочистість Всіх Святих указує, що наше життя має мету – бути досконалим у любові. В неділю перед святом в Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові відбувся Бал Всіх Святих.

Кожен з нас покликаний до святості, але чи вміємо ми використовувати все добро і можливості, які отримуємо від Господа?

«Не бійтеся бути святими!» – такою зворушливою пісенькою перед святом Всіх Святих діти розпочали Святу Месу в Парафії святого Йоана Павла II у Львові.

Проповідь о. Лукаша ввела дітей і дорослих у присмак святості, акцентуючи увагу на тому, що святість полягає на щоденному виконанні своїх обов’язків, а передусім на любові до ближнього.

Кожен святий має бути радісний і задоволений, бо в його серці присутній Бог. Отож, продовження свята відбулось саме у такій атмосфері.

Бал Всіх Святих – це чудова форма показати нам, як можна у Божому і радісному дусі перемагати зло, а особливо те, яке іде до наших дітей із Заходу, так званий «Хелловін».

На святі були запрошені аніматори, які чудово розважали дітей, переодягнених у святих. Насправді дітям не потрібно перевтілюватися у постать святого, тому що, як сказав Господь: «Хто не станеться як дитина, не увійде у царство небесне».

Отож «Не бійтеся бути святими,
І світло словами простими
Лине до наших сердець!»

Ілона Острікова

Адміністратор

Next Post

Зі Львова до Рівного: театральна вистава про св. Йоана Павла ІІ

Чт Лис 4 , 2021
Парафія св. Йоана Павла ІІ у Рівному 24 жовтня відзначала парафіяльне свято.  Для представления постаті Папи львівська Парафія св. Йоана Павла (Театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили) представила у Рівному театральну виставу про життя свого покровителя. У виставі показані сцени оголошення вибору Папи, його зустрічі з євреями, індусами й убогими індійцями. […]

Вам може сподобатися

Breaking News