Парафіяльний камп для дорослих і дітей

Окрім таборів для дітей, важливо організовувати спільний відпочинок цілими родинами, щоб діти могли приходити тільки з батьками.

Черговий рік парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові проводить інтеграційну поїздку для парафіян у Верхнє Висоцьке, що недалеко Турки. Близько 80 людей у середині серпня провели разом шість днів, наповнених молитвою та активним відпочинком. Були окремі катехези та ігри для дітей, дорослі слухали катехези пароха отця Гжегожа Драуса, апологетичні повчання про шляхи пізнання Бога за св. Томою, про подружжя (чого чекає чоловік від дружини і чого чекає дружина від чоловіка), торкаючись питання християнського виховання дітей. Ритм молитви визначався молитвою з бревіарію – обов’язково співалась утреня, вечірня з «Бревіарію для мирян». Походи в гори, виїзд на водоспад на Закарпатті, спільний спів і барбекю зміцнювали парафіяльні зв’язки.

 

 

Волянський Віталій

Next Post

Свято риболовлі для дітей військовослужбовців, дітей з багатодітних сімей, біженців та вихованців дитячих будинків

Вт Сер 29 , 2023
Європейський сімейний центр «Традиція» Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові разом з іншими благодійниками стали співорганізаторами п’ятого фестивалю «Риболовля – моя мрія». На водоймі в с. Долиняни поблизу Городка під Львовом кілька сотень дітей протягом дня під керівництвом інструкторів навчалися професійній риболовлі. Вступну молитву очолив отець Леопольд OSB, настоятель […]

Вам може сподобатися

Breaking News