Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на катехези нової євангелізації

22 жовтня 1978 року Іван Павло ІІ розпочав понтифікат (служіння як Папа Римський). Своєю поведінкою та словом достукався до сердець людей. Підходив до вірних, розмовляв з ними. З пам’яттю про християн, які  страждали від переслідування в країнах комуністичного режиму (в присутності послів тих країн), взивав: «Не бійтеся! Відкрийте, відкрийте навстіж двері для Христа! Відкрийте Йому двері сердець і політичних систем! Христос знає, що відбувається у серці людини. Людина не може зрозуміти себе без Ісуса Христа!»

Парафія, покровителем якої є Святий Папа Римський, і знаходиться  поблизу місця, де Йоан Павло ІІ відправляв у 2001 році дві Служби, запрошує на катехези для дорослих. Це будуть катехези нової євангелізації. Тієї, котру прагнув  Йоан Павло ІІ і, яка, за його задумом, означала діяння Церкви для духовного відродження охрещених і впровадження сучасної людини у віру.

Катехизи, які проводять миряни і священик, відбуватимуться щопонеділка і щочетверга о 19.15 за адресою Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6.

http://velychlviv.com

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У Львові відбудеться молитва за зцілення!

Нд Лис 19 , 2017
«І все, що попросите в Моє ім’я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився» (Ів. 14, 13) У суботу, 25 листопада, о 18.00 Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на молитву за зцілення від різних недуг та залежностей! Запрошуємо усіх львів’ян та гостей міста, особливо тих, хто потребує зцілення […]

Вам може сподобатися

Breaking News