Пасхальні місії на центральній площі Львова

Вже кілька років, ще на заклик Папи Бенедикта XVI, і сьогодні за підтримки Папи Франциска, на площах великих міст у всьому світі відбуваються так звані «місії на площах». Суть полягає в тому, що учасники спільнот, віряни виходять на площі міст, проводять молитву, Вечірню тощо. Зміст полягає у тому, щоб у Великодній час розповісти мешканцям міст про Воскреслого Христа, щоб можна було духовно зустрітись з Ним. Крім того, щоб не цуратись Євангелія, іншим людям показати, що Євангеліє є такою цінністю, якою варто ділитись всюди, не приховувати цей дар від інших тільки для себе.

Теми молитовних зустрічей у Львові:
15.04.2018 – Ким є Бог для тебе?
22.04.2018 – Який сенс має твоє життя?
6.05.20178– Новина про твоє спасіння: проголошення Керигми.
13.05.2018– Проголошення Євангелії та заклик до навернення!
20.05.2018 – Чим є Церква? Який твій досвід Церкви?

Особливістю цієї молитовної акції у Львові є те, що участь у ній беруть спільноти римо-католицької парафії св. Йоана Павла II. і спільноти греко-католицьких парафій (св. Климентія Папи і Благовіщення).

Слід зазначити, що ці Пасхальні молитви відбуваються не тільки у Львові, але й в інших містах України: Київ, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Біла Церква, Житомир, Ужгород тощо.

Перші спроби організації таких молитов на площах були ще в 1993 році в м. Денвері (США) перед першими Світовими Днями Молоді. Під час своєї проповіді в Денвері Св. Папа Іван Павло II сказав, що час оголошувати слова Євангелія на площах, вулицях міст і ділитись радістю. Часто буває так, що віру трактуємо як свою особисту справу, але така цінність, яку можна свідчити, радість, якою можна ділитись. Головна мета цих молитовних зустрічей – не в тому, щоб достукатись до людей, які зовсім не ходять до Церкви, не нав’язувати їм свою віру, духовність тощо – у жодному разі. А радше має місійний вимір – щоб допомогти зміцнити віру тим, хто є в Церкві, провести євангелізацію. Організатори цього заходу прагнуть продемонструвати, що віра – це такий скарб, яким ми можемо обдарувати інших, а також показати Церкву в суспільних вимірах. В історії Церкви таке дійство було (згадати хоча б апостолів, францисканців тощо), потім ця традиція трохи забулась, але зараз знову відновлюється.

Запрошуємо всіх долучитися до пасхальної місії на проспекті Свободи біля фігури Матері Божої в недільні дні – 22 квітня, 6, 13 і 20 травня –  о 16.00.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Семінар, присвячений материнству і батьківству

Нд Кві 29 , 2018
B рамках Зустрічі Тезе відбудеться семінар присвячений материнству і батьківству. Багатодітні сім’ї, серед яких молода сім’я Василя і Анни Котелі зі своїми вісьмома дітьми, поділяться своїм досвідом життя у традиційній, великій родині. Діти, котрі виховуються в такій сім’ї, навчаються виходити з природнього егоїзму, навчаються ділитись і відкриватись на потреби інших. Як […]

Вам може сподобатися

Breaking News