Символіка літургії пасхального тридення має на меті вказати на історію страждань, смерті і воскресіння Христа.
18 квітня, 18:30, Великий Четвер, Меса Господньої Вечері
Четвер, вечір. Ісус з апостолами святкує Пасхальну вечерю – спомин виходу з Єгипту. Надає головним знакам Вечері – Хлібу, Вину і загалом всій церемонії – нового значення: Смерті (ламаний хліб) і Воскресіння (вино, “солодке, як любов”). Спомин установлення таїнств Євхаристії і Священства. Омивання ніг (жест з Тайної Вечері) – знак любові такої, як в Ісуса. Перенесення Пресвятих Дарів до “темниці”, що виражає ув’язнення Ісуса. Зняття скатертини з вівтаря – упокорення Ісуса під час суду. Тиха молитва з ув’язненим Ісусом.
19 квітня, Велика П’ятниця, 18:30, Літургія Господніх Страстей
Увесь день приватна, тиха молитва при каплиці ув’язнення (Темниці). В Літургії вечірні читається Євангеліє про страсті. Вшанування Хреста, що є визнаванням віри у спасіння, а також проханням про прийняття свого життєвого хреста. Перенесення Пресвятих Дарів до місця, яке своїм виглядом має вказувати на Гріб Господній.
20 квітня, 19:00, Пасхальна Вігілія
Всю суботу триває приватна молитва при Гробі. Освячення великодніх страв. Увечері – найважливіша літургія року. Запалення і благословення вогню – символу Воскреслого. Радісний гімн “Exsultet” (“Ликуй вже”). Низка біблійних читань про історію спасіння. Благословення води і хрещення.
21 квітня, 9, 12 і 18:30, Неділя Воскресіння
Радісні служби з хресним ходом – проголошення Воскресіння Христового.