Перегринація ікони Милосердного Ісуса в парафії св. Йоана Павла ІІ

DSCF4565 (2)Ікона Ісуса Милосердного є найбільш розповсюдженим релігійним образом у світі. Промовляє її простота: Ісус витягує з благословінням руку і вказує на серце, з якого виходять промені: синій (символізує воду Хрещення) і червоний (вказує на Кров Христа у Причасті).

Ікона зі словами «Ісусе, уповаю на тебе» перегринує по парафіях львівської римо-католицької дієцезії. Прибула й на парафію св. Йоана Павла, котра діє в УКУ. В прийнятті ікони були задіяні католицькі скаути. Молодь з руху «Світло-Життя» проводила всенічне молитовне чування. Парафіяни взяли участь у молитві за померлих (парастас), яку проводили духівники УКУ. Біля ікони Ісуса Милосердного молився і читав лекцію равин Сіва Файнерман, розважаючи справу відношення між милосердям і справедливістю з точки зору Тори. Равин співав найважливішу єврейську молитву «Шма Ізраєль» – «Слухай Ізраїль, Господь є твоїм Богом, Господь є єдиний». Ці слова вказували на зміст, виражений іконою Милосердного.

DSCF4520 (2)

Ікона помандрувала до інших міст, але копія залишилася у Львові. І саме ця копія, освячена під час перегринації, буде виставлена на Марійській площі (біля фігури Матері Божої на проспекті Свободи) у неділю, 24 квітня, а також 1 і 8 травня з 16 до 17 год. Нагодою будуть пасхальні місії, які проводить парафія св. Йоана Павла. Співи, катехези (навчання), свідчення, присвячені силі Милосердя Божого, можуть допомогти ще ліпше пережити пасхальні свята, а в молитві при іконі Ісуса Милосердного можна доручити Богові всі свої справи.

DSCF4531 (3)

DSCF4552 (2)

DSCF4536 (2)

DSCF4563 (3)

Фото – Наталія Трач

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Пасхальний майстер-клас у Львові

Сб Кві 23 , 2016
Пізнаваймо стару мудрість єврейських традицій. Майстер-клас для дітей і родин. «Церква щедро користається з мудрості єврейської традиції, сприймаючи її за частину своєї спадщини», – написав Папа Франциск. У пасхальні дні, коли «наші старші брати євреї» (слова св. Йоана Павла) також святкують Пасху, відбудеться безкоштовний майстер-клас з єврейських традицій. Мудрі біблійні […]

Вам може сподобатися

Breaking News