Перша річниця освячення храму св. Йоана Павла ІІ у Львові

18 липня 2020 року, в важкий час пандемії, Кардинал Конрад Краєвський з Ватикану разом з львівськими єпископами освятив храм св. Йоана Павла ІІ. Парафіяни дякували Богу за чудо храму, а до Кардинала Конрада підписували лист вдячності. В ньому виражали надію на зустріч з кардиналом коли приїде з Папою Франциском у Львів.

Опісля кожної Святої Меси Театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили представляв містерію “Добрий Пастир” про місію Парафії. Після Святих Мес парафіяни збиралися в залі на агапі. Спеціальним гостем був о. Юрій Саквук. Будучи керівником душпастирства Українського Католицького Університету з усією відданістю приймав Парафію в каплиці та інших приміщеннях Філосовсько-богословського Факультету в 2012-2017 роках. Зараз о. Юрій є в греко-католицькій Парафії в Сокільниках. Розповідав про історію присутності римо-католиків (коли становили більшість) і їхній храм в Сокільниках та про братню любов також і сьогодні.

Рік тому, ввечері в день освячення мало своє місце хрещення, так і тепер, річницю освячення відзначено хрещенням Яна, котрий народився 18 травня, тобто в 101 річницю народження Кароля Войтили. О.Юрій на початку обряду поблагословив Яна, згадав, що подібним чином в ХХ річницю візиту св. Йоана Павла ІІ охрестив в греко-католицької церкві в Сокільниках Яну.

Після агапи в пообідній порі група парафіян вирушила на молитву біля джерела в Велосілках біля Раківця та на парафіяльний пікнік на поляні.

В Бенедиктинському монастирі в Солонці, котрий трактований як духовне серце Парафії, відбулася урочиста Вечірня за Парафію св. Йоана Павла ІІ. О. Леопольд прочитав конференцію про цю молитву.

Подячний лист до Кардинала Конрад Краєвського підписаний вірними Парафії св. Йоана Павла ІІ 18липрґня 2021, в першу річницю консекрації парафіяльного храму

Дорогий наш Отче Кардинале!

В річницю освячення храму св. Йоана Павла ІІ, виконаного Отцем Кардиналом, дякуємо Богу за наш храм і за Боже діло, що тут виконується. Пам`ятаємо про Ваше слово, скероване до нас, про пошук святості і прагнемо йти дорогою нашого Покровителя, відкриваючи широко двері для Христа, приймаючи Святого Духа щоб відновив обличчя нашої землі, будуючи цивілізацію любові, та йти дорогами нової євангелізації на глибини зустрічі нових людей і нових часів. Коли Папа Франциск приїде в Україну, напевно в Львові буде на території нашої Парафії, де поблизу нашого храму св. Йоан Павло ІІ двадцять років тому відправляв Літургію.

18 липня 2021р. в першу річницю освячення Кардиналом Конрадом Краєвским храму св. Йоана Павла ІІ в Львові.

Пам`ятаючи про нашого Кардинала, вірні Парафії св. Йоана Павла ІІ.

о. Г. Драус

Адміністратор

Next Post

Християнський табір для молоді "Гора Синай"

Пт Лип 23 , 2021
*приготування до дорослого, відповідального життя; *уроки польової кухні; *мандрівки в лісі; *серйозна молитва і пізнавання Біблії; Локація – м. Полонне (Хмельницька обл.). Виїзд у неділю, 1 серпня – повернення в суботу, 7 серпня. Парафія св. Йоана Павла ІІ, Стрийська 6, Сокільники запис: +38 096 241 25 01 інфо: +38 097 […]

Вам може сподобатися

Breaking News