Перша служба бенедиктинців на території парафії

У храмі парафії св. Йоана Павла ІІ, на терені якої знаходиться бенедиктинський монастир в Солонці, службу відслужили диякон Леопольд Рудзінський та брати Борис і Єфрем.

Диякон Леопольд у проповіді прославляв Боже Провидіння, яке дозволило йому несподівано повернутися в Україну і брати участь у створенні місця присутності бенедиктинців. Це відбулося вперше в Україні за понад 800 років – до цього у XIII ст. бенедиктинський монастир лише кілька років існував у Києві.

Наступного дня, 20 березня, диякон Леопольд прийняв священичі свячення у храмі св. Бенедикта в Солонці. Це було перше в історії висвячення бенедиктиця в Україні.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Звернення Ради єпископів міста Львова до жителів через загострення епідситуації в місті у звʼязку із поширенням COVID-19

Нд Бер 21 , 2021
Піст – це важливий період в житті людини, адже це час, коли ми вчимось бути жертовними, вчимось обмежувати себе заради того, щоб Господь змінював нас духовно на краще. Найвища наша мета – вдосконалення в добрі, в любові, в людяності! Так склалось, і це невипадково, бо все діється з Божої волі, […]

Вам може сподобатися

Breaking News