Перший Євхаристійний Конгрес Римсько-Католицької Церкви в Україні

З 26 травня по 3 червня відбудеться Перший Євхаристійний Конгрес Римсько-Католицької Церкви в Україні. Основна його мета – дати прилюдне й урочисте свідчення віри в реальну присутність Христа в

Таїнстві Євхаристії, а також вдихнути життя у євхаристійний культ серед вірян і відшкодувати Богові за зневагу Ісуса у Пресвятих Дарах.

Конгрес розпочнеться 26 травня об 11-й годині урочистим Богослужінням у київському прокатедральному соборі св. Олександра (вул. Костьольна, 17), на якому зберуться єпископи, делегації духовенства і вірян усіх римсько-католицьких дієцезій України та гості з закордону. Після цього о 15-й годині в тому ж храмі розпочнеться конференція, на якій будуть розглянуті догматичні, літургійно-теологічні та душпастирські питання в контексті релігійної ситуації в Україні.

Урочистий початок відкриття Конгресу транслюватиме наживо «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN),«Бог ТВ» та «Радіо Марія».

Щиро запрошуємо представників ЗМІ відвідати цю визначну подію.

Католицький Медіа-Центр, тел.: 044 573 79 93, www.catholicmedia.org.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Звернення Архиєпископа Мечислава Мокшицького у зв’язку з наближенням І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу

Пт Тра 18 , 2012
  Львів, 3 травня 2012 року       ЗВЕРНЕННЯ    Глави Конференції Римсько-Католицьких Єпископів на Україні     Архієпископа Мечислава Мокшицького       у зв’язку з наближенням І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу   в Римсько-Католицькій Церкві в Україні До Духовенства,     Осіб Богу посвячених    та Вірних Римсько-Католицької […]

Вам може сподобатися

Breaking News