Перший парафіяльний відпуст в парафії бл. Йоана Павла ІІ

 

Молись за нас, блаженний Йоане Павле, щоб ми життям і словом проголошували світові Христа – Спасителя людини

22 жовтня 2013 року в каплиці Філосовсько- богословського факультету Українського Католицького Університету, що на вулиці Хуторівка, 35 А, відбулося перше святкування з нагоди літургійного спомину покровителя нашої Римсько-католицької парафії, блаженного Йоана Павла ІІ. На сьогодні ця нова римсько-католицька громада існує як душпастирський осередок без визначеної парафіяльної території. На Різдво 2012 року відбулась перша служба у греко-католицькій каплиці Філосовсько- богословського Факультету УКУ. Завдяки зичливості керівництва УКУ громада розвивається, про що свідчить існування двох спільнот Неокатехуменільної Дороги, котрі в цьому році проводили місії  у місті і парафії (греко-католицькій). Катехети проводять навчання для дітей. Громада має багато малих дітей, п’ятеро з них тут прийняло хрещення.

На Літургії співслужили священики двох обрядів – греко- та римо-католицького. Очолював Богослуження о. Олександр Кусий, нотаріус Митрополичого Управління. Разом з о. деканом Яном Нікелом служило дев’яторо священиків Львівського деканату. Проповідь виголосив о. Ігор Пецюх з Духовно-пасторального відділу УКУ. О. Ігор, котрий добре знає громаду звернув увагу на духовний розвиток спільноти, котра тільки готується до будови власного храму. В історії цієї парафії можна побачити певні чудеса, які чинить для неї бл. Йоан Павло.

Спільно був виконаний спів Літанії до бл. Йоана Павла (на мелодію створену спеціально для цієї молитви), а також нову пісню «Апостоле милосердя».

В урочистості брали участь Консул Польщі пані Барбара Павлоська, а також вірні з інших парафій міста.

Учасники могли вписатись до пам’ятної книги та отримати видруковані фрагменти енциклік та промов і бл. Йоана Павла ІІ.

Під час Служби  запрошувано на Катехези Неокахуменапльної Дороги в греко-католицькій парафії Воскресіння Господнього, в проведенні яких залучені катехісти з першої неокатехуменальної спільноти, яка існує при парафії бл. Йоана Павла ІІ.

Фото Костянтин Чавага

DSC_0021

DSC_0023 DSC_0017 DSC_0018 DSC_0019

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Процесія за померлих на Сихівському цвинтарі

Чт Жов 31 , 2013
Молитва за померлих на Сихівському цвинтарі – 3 жовтня о 16:00 год.   Сьогодні необхідно сильно і виразно визнавати нашу віру. Ми віруємо, що людське життя змінюється, але не закінчується. Наші вчинки є осудженні. Душа піде перед обличчя Бога: її чекає небо, тимчасове чистилище, або покарання в пеклі. Тіло, віддане землі, […]

Вам може сподобатися

Breaking News