Перший день Європейської зустрічі молоді Taize/Torino у Львовi

Зустріч є програмою, яка мала відбутися у Турині. З причин жорстких пандемічних обмежень в Італії, зустріч в Турині відбудеться в обмежених вимірах та онлайн.

За погодженням зі спільнотою Taize, Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові запросила молодь на зустріч, котра відбудеться в цих самих днях та стилі, який заплановано в Турині. До заходу приєдналася Українська Православна Церква та молодіжна комісія УГКЦ.

До Львова приїхала молодь з Польщі, з Києва, Білої Церкви та Кам’янець-Подільського. Молодь прийняли парафіяни у своїх домах. Львів’яни також долучились до програми. Ввечері відбулась молитва канонами і медитація.

Кожного ранку буде молитва та зустрічі в групах в Парафії, молитви в головних храмах міста та воркшопи про сім’ю, в’язничне душпастирство та молитву. Останнього дня року молодь візьме участь в семінарі про молитву в бенедиктинському монастирі св. Йосипа в Солонці, котрий проведуть православний ігумен та брати і сестри бенедиктинці та на монастирській Вечірні (латинською мовою). Після цього  відбудеться фестиваль народів та нічне чування і Служба новорічна в парафії.

Додатково ввечері 1 січня спільнота Фоколаре з Парафії св. Йоана Павла ІІ проведе зустріч християн, юдеїв та мусульман в намірах миру.

о.Григорій Драус

 

Адміністратор

Next Post

Оголошено місце наступної Європейської зустрічі молоді Taize 2022/23

Чт Гру 30 , 2021
Зустріч у Львові відбувається в єдності та формі, як і відбувається (щоправда, в обмеженому форматі) в Турині (Італія). Під час молитви в Львівській церкві Пресвятої Євхаристії (яку знаємо також як “Домініканський собор”) ведучий зустрічі Taize/Турин у Львові о.Григорій Драус з Парафії св. Йоана Павла ІІ оголосив разом з братом Алоїзом […]

Вам може сподобатися

Breaking News