Під головуванням о. Григорія Драуса Душпастирська Рада підготувала звернення до Кабміну

20 вересня у Києві відбулось засідання Душпастирської Ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі України.

Рада є дорадчим органом Міністерства Юстиції, її завданнями є координація і підтримка душпастирства Церков, а також служителів юдейських і мусульманських в місцях позбавлення волі. У зустрічі, під керівництвом голови Душпастирської Ради о.Григорія Драуса, взяли участь о.Віктор Яценко – голова Синодального відділу в’язничного душпастирства Української Православної Церкви (настоятель храму при головному управлінні та Верховній Раді), о.Костянтин Пантелей (відповідальний за капеланів УГКЦ), пастори В’ячеслав Когут та Юрій Войнарович з Євангельських Церков, а також Муса Дарбинян, помічник головного в’язничного капелана мусульман України.

В ході зустрічі підготували звернення до Кабінету Міністрів у справі офіційного врегулювання служіння капеланів, котрі є вакциновані і тому мають право виконувати служіння на рівні з іншими вакцинованими працівниками установ. Обговорено пункти пропозицій до Закону про пенітенціарну Службу в пунктах “Про душпастирську опіку”, авторства о.Григорія Драуса, які, при прийнятті Верховною Радою, остаточно урегулюють  капеланське служіння і виведуть його на новий рівень, практикований в усьому світі, відходячи тим від пострадянської моделі тільки толерантного ставлення до капеланів у в’язницях.

Катерина Шандигаєва,

керівник Бюро Голови Душпастирської ради з питань релігійної опіки

в пенітенціарній системі Міністерства юстиції України

Адміністратор

Next Post

Запрошуємо з 25 по 28 жовтня у паломництво до Риму

Ср Вер 22 , 2021
Хочеш разом з Папою Франциском у Ватикані першим ударити в Дзвін Життя для України? Виїзд до Риму 25-28 жовтня. Будемо летіти літаком. Інформація про в’їзд в Італію (велике прохання уважно прочитати та ознайомитись!) http://lowcostavia.com.ua/italia-dozvolyla-vyizd-vaktsynovanym-z-testom-bez-karantynu/ 1. ПЕРЕЛІТ ЛІТАКОМ ЛЬВІВ-РИМ ТА РИМ ЛЬВІВ. 2. Триразове, щоденне харчування. 3. Проживання у 4-х км […]

Вам може сподобатися

Breaking News