Підготовка до Європейської зустрічі молоді в Турині

Важливою рисою Taize є екуменізм. В зустрічах бере участь молодь з різних конфесій, знаходячи у стилі Taize сферу єдності. Вже неодноразово разом з молоддю Парафії св.Йоана Павла ІІ на новорічні зустрічі Taize виїжджає молодь з євангельської Церкви “Скинія” з Києва.

Група з цієї Церкви, на запрошення о.Григорія Драуса, брала також  участь у Днях молоді з Папою Бенедиктом XVI в Мадриді (2011 р.), пізнаючи католицьку молодь і традиції.

На зустрічах Taize відбувається взаємне збагачення віруючих різних конфесій. На Служінні у Церкві “Скинія”, котре урочисто відбулось у середу, 10 листопада, о.Григорій Драус у проповіді на тему єдності християн (на підставі  Ефесян 4, 3-7) запрошував молодь зі “Скинії” до Турину, щоб разом з молоддю з усієї Європи свідчити про віру в Христа.

Спільний виїзд буде важливим знаком єдності християн, згідно з прагненням засновника спільноти Taize, брата Рожера, який писав: “Чи ж можна уявити собі єдність християн без взаємного обдаровування своїми дарами?”.

Виїзд молоді на Європейську зустріч молоді Taize в Турині організований в економ-версії.

Початок 26 грудня з Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові.

Записи: 095 914 02 94,  097 517 06 42

Євангельська Церква “Скинія” у Києві (пастор Рустам Фатулаєв) проводить плідне служіння у в’язницях, співпрацює там з римо-католицькими капеланами. Заснувала багато ребіалітаційних цетрів для колишніх в’язнів.

о. Григорій Драус
референт до справ екуменічних Львівської Митрополичої Курії

Адміністратор

Next Post

У Києві презентували в'язничну програму «Шлях засудженого»

Чт Лис 11 , 2021
В головному офісі Департаменту виконання кримінальних покарань 10 листопада презентація програми «Шлях засудженого». Це програма зустрічей з малою групою в’язнів, спрямована на їхнє духовне відродження, і приготовлена Prison Fellowship International (Міжнародною Асоціацією Тюремного Служіння). Від 2014 року програму “Шлях засудженого” втілюєть у в’язницях в 39 країнах, взяло в ній участь […]

Вам може сподобатися

Breaking News