Пісочна анімація, мотузковий парк і біблійні катехезації для дітей у Карпатах

Посеред гарної природи Карпат більше двадцяти дітей брали участь у тижневому творчому таборі, проведеному Європейським Сімейним Центром “Традиція”.

Походи в гори, проходження екстремальних трас мотузкового парку, плавання в річках та басейні і спортивні ігри, гімнастичні вправи та курс іспанської мови це сталі елементи відпочинку та інтеграції парафіян та їх друзів. Всі заходи були пронизані найважливішими духовними посиланням. Основні істини віри, виражені в навчанні про Божу любов, гріх та спасіння, в молитві та житті у Церкві-також були добре сприйняті тими, хто ще не брав участі в катехезації.

Усі катехитичні теми були представлені за допомогою активізуючих методів. На приклад: кожен писав на плечах другого комплементи, діти відчували що пишуть позитивні тексти (ми відчуваємо по суті Божу любов). Згодом інші читають вголос похвали і позитивні відгуки людей (бо треба чути, від слухання слова приходить віра). Так, і Боже Слово дає нам впевненість в тому, що Бог нас добре бачить.

Після підйому на гору накладано на себе кольоровий пісок, як символ оновленого життя. Вживано папер та нитки виконувано, вивчаючи біблійні історії, такі як зцілення Наамана, завоювання Єрихону та порятунок дому Раxав.

Біблійні сюжети були представлені у формі театральних сцен. Літургія Покаяння зі сповіддю та щоденна Служба ввели дітей у літургійне життя Церкви.

о.Григорій Драус

Адміністратор

Next Post

Перша річниця освячення храму св. Йоана Павла ІІ у Львові

Чт Лип 22 , 2021
18 липня 2020 року, в важкий час пандемії, Кардинал Конрад Краєвський з Ватикану разом з львівськими єпископами освятив храм св. Йоана Павла ІІ. Парафіяни дякували Богу за чудо храму, а до Кардинала Конрада підписували лист вдячності. В ньому виражали надію на зустріч з кардиналом коли приїде з Папою Франциском у […]

Вам може сподобатися

Breaking News