Подяка театру “Еммануїл” за підтримку військових

Люди у військовому однострої мають велику потребу в Бозі. Особливо Бог потрібен людям, які знаходяться на бойових рубежах. “На війні не буває атеїстів”, – говорить народна мудрість. Тому ми не можемо шкодувати часу й зусиль для благовiстя серед вiйськовослужбовцiв.

Львівський християнський театр “Еммануїл” імені Кароля Войтили називають “армійським театром”. Майже 20 років спектаклі християнського змісту реально торкають серця українських вояків. Ставши частиною gарафiї cв. Йоана Павла ІІ, Театр вiдчуває велику пiдтримку та несе своє військове служiння у тiснiй спiвдружностi з о. Гжегожом Драусом та о. Лукашом Лесняком.

Християнський театр вже багато рокiв виїжджає до мiста Кам’янка-Бузька, де знаходиться декiлька вiйськових частин. Там на нас завжди чекають з нетерпiнням.

У недiлю, 26 вересня, театр дав виставу “Не помру, але житиму” у радiотехнiчному батальйонi вiйськової частини А1463. Командування висловило письмову подяку, за пiдписом заступника командира вiйськової частини майора Михайла Марущака, парафiї св. Йоана Павла ІІ та Християнському театру “Еммануїл” iм. Кароля Войтили “За надання дiєвої допомоги у справi змiцнення оборонної могутностi, територiальної цiлiсностi та захисту повiтряного кордону нашої Батькiвщини”.

Адміністратор

Next Post

Європейський Сімейний Центр "Традиція" запрошує дітей на ігрові заходи

Ср Жов 6 , 2021
9:00 Офіційне відкриття заходу, в храмі св. арх. Михаїла. 9:30 Урок зі спортивного орієнтування. Інструктаж. 10:15 Сніданок. 10:45 Розподіл учасників по командах, способом жеребкування. До кожної команди буде закріплений тренер, який стане наставником для дітей на цілий день. 11:00 – 13:00  Командне квест-змагання з елементами спортивного орієнтування. 13:00 Обід. 13:30 […]

Вам може сподобатися

Breaking News