Згідно з педагогічними принципами у катехизації необхідно використовувати знаки, які говорять більше за слова. Саме літургія ґрунтується на такій педагогіці.
Неділя Страстей Господніх промовляє процесією та красивими пальмами. На парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові додатково промовляла жива ослиця “Фіона”, яка приїхала з ферми “Добре діло”. Діти напевно пам’ятатимуть цю літургію, і з відкритими вухами вони вітали Євангеліє про вхід Ісуса в Єрусалим, проголошене на площі перед сходами церкви.
Як пояснила власниця ослиці, пані Оксана Яблонська, осел не вірить і не слухає нікого, крім того, кого добре знає. У цьому контексті євангельські слова зрозумілі, що осел дозволив, аби його розв’язали і повернули назад, бо, як казали апостоли, «він потрібен Господу». Дивно, що віслюк дозволив Ісусу сісти на нього без присутності господаря. Тут автор хотів підкреслити силу слова та силу Ісуса, якому варто довіряти.
Характер недільних Страстей був виражений також тижневим ягням. Діти могли взяти його на руки, прийнявши послання ніжного, покірного Агнця Божого, який був принесений в жертву за наші гріхи.