Польський вечір у Львові

DSC09463-700x481У п’ятницю, 27 травня, у римо-католицькій парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові вже втретє пройшла зустріч родин «Польський вечір».

Традиційно на свято прибули гості з Польщі, представники товариств шанувальників Львова та працівники Радіо Катовіце, які запалені любов’ю до Львова, а особливо до його мешканців, часто приїжджають відвідати своїх друзів та підопічних, котрим допомагають власними силами.

Отець Григорій Драус розповів CREDO, чому важливо організовувати такі вечори:

— Уже втретє до парафі св. Йоана Павла приїхала група з Польщі. Здебільшого це люди, які народилися у Львові, або нащадки тих, що народилися у Львові, або люди, які просто закохані у наше місто. Постійним пунктом їхнього перебування є так званий «Польський вечір» — урочиста вечеря, спілкування, спів, сьогодні навіть маємо справжній оркестр. Чому ми це робимо, для чого все це? А це тому, що людина краще почувається у спільноті та її різних вимірах, тому ми прагнемо людей гуртувати, збирати, щоб вони цю спільноту відчували і знаходили в ній себе і своє місце. Люди, які приїхали відвідати прекрасне місто, побачити архітектурні шедеври, все ж потім зізнаються, що найбільше запам’ятали людей, зустрічі, спілкування і прагнуть їх підтримувати на майбутнє.

DSC09446-700x481

На зустрічі були присутні учні парафіяльних мовних гуртків – діти з українських родин, котрим подобається польська мова — вони декламували вірші польською і продемонстрували свої здобутки у навчанні. Молодь з Руху Світло-Життя, яка співала пісні прослави, а також представники різних організацій та спільнот, що діють у Львові.

Гості з Польщі розповідають, що приїхавши у Львів вперше, не можуть не повертатися, більше того, вони привозять сюди своїх друзів та знайомих, які захотіли сюди приїхати, послухавши розповіді і надихнувшись враженнями.

DSC09448-700x469

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Львів готується до приїзду Держсекретаря Ватикану

Пт Чер 10 , 2016
XV річниця Паломництва св. Йоана Павла в Україну Офіційний візит Державного Секретаря Святого Престолу і Ватикану, посланого в Україну Папою Франциском Кардинала П’єтро Пароліна ВИПЛИНЬ НА ГЛИБІНЬ! НЕ ЛЯКАЙСЯ, З ТОБОЮ Є ХРИСТОС! 18 червня 2016, субота: 10:00 Архікатедра, пл. Катедральна 1, Св. Меса подячна за св. Йоана Павла 13:30 […]

Вам може сподобатися

Breaking News